همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ custom modern soundproofing panels ] همخوانی داشتن 188 محصولات.
21mm Akupanel سبک مدرن چوب پانل آکوستیک MDF ضد صدا هتل ها اتاق های نشیمن پانل دیواری Veneer
| رنگ: | گردو / بلوط / دیگران |
|---|---|
| اندازه: | 2400mm x 605mm/Customize |
| ضخامت: | 21mm/11mm/13mm |
خانه مدرن هتل دفتر 3D هکساگون پانل صوتی پانل دیواری ضد صدا برای سینما
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| اندازه: | سفارشی |
| رنگ: | 36 گزینه |
آپارتمان خانه دکوراسیون چوبی آکوپانل آکوستیک 3D پانل های دیواری برای عایق صوتی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 * 605 میلی متر، اندازه های دیگر |
پانل های دیواری آکوپانیل چوبی PET ضد صدا پانل های دیواری آکوستیک برای دکوراسیون اتاق خواب
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پنل آکوستیک با پارچه سبک با محیط زیست سازگار با آتش بازدارنده B1
| اندازه: | ۱۲۰۰*۶۰۰ میلی متر / سفارشی |
|---|---|
| رنگ پارچه: | مختلف |
| ویژگی های کلیدی: | جذب صدا برتر، مقاوم در برابر آتش، عایق حرارتی، مقاومت در برابر رطوبت، طراحی ضد باکتری، دوام و پرداخت |
Akupanel ضد صوتی پانل های چوبی نصب دوستانه DIY اندازه های سفارشی در دسترس
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
Akupanel آسان نصب پانل های چوبی ضد صوتی متناسب با نیازهای صوتی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل چوبی ضد صدا پانل های دیواری چوبی ضد صدا آسان نصب گزینه های صوتی سفارشی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
فضای داخلی مدرن چوبی اکوپانیل خاکستری بلوط صوتی چوبی دیواری
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل های صوتی چوبی MDF با طرح چوبی مدرن ضد صدا با فرنیچر هتل ها استودیوها سالن های ورزشی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |


