همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ custom modern soundproofing panels ] همخوانی داشتن 188 محصولات.
پانل های دیواری 3D از فیبر پلی استر مربع آکوستیک پانل های ضد صدا برای دفتر
| مواد: | PET بازیافتی |
|---|---|
| درجه بندی آتش: | هیچ / درجه A / درجه B |
| اندازه: | 2420 * 1220 میلی متر، سفارشی |
نصب سریع و آسان عایق صوتی چوب سلاخ پانل صوتی فنیر پانل MDF برای اتاق جلسه
| ضریب جذب صدا: | 0.86-0.95 |
|---|---|
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
| راندمان حرارتی: | این پنل ها همچنین عایق گرما را فراهم می کنند، به حفظ دمای داخلی راحت و کاهش هزینه های انرژی کمک می ک |
پانل های مدرن چوبی اکوپانیل هتل استودیو آکوستیک 3D فینیش ضد صدا
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
طراحی مدرن پانل های آکوستیک عایق صدا فیبر پلی استر پانل های دیواری جاذب PET Slat Panel 90٪ کاهش نویز سازگار با محیط زیست
| مادی: | 100 ٪ فیبر پلی استر |
|---|---|
| خدمت: | OEM/ODM |
| رنگ: | 36 گزینه |
پانل های آکوستیک عایق صدا با طراحی مدرن عمده فروشی، 90% کاهش نویز، فیبر پلی استر سازگار با محیط زیست PET Slat Panel برای دفتر
| مادی: | 100 ٪ فیبر پلی استر |
|---|---|
| خدمت: | OEM/ODM |
| رنگ: | 36 گزینه |
ROHS گواهینامه ایزو آکوستیک چوبی سلت پانل های جذب صدا سفارشی
| ویژگی های کلیدی: | جذب صدا برتر، مقاوم در برابر آتش، عایق حرارتی، مقاومت در برابر رطوبت، طراحی ضد باکتری، دوام و پرداخت |
|---|---|
| گزینه های پوشش پارچه: | 36 |
| اندازه: | ۱۲۰۰*۶۰۰ میلی متر / سفارشی |
پنل صوتی PET 60 سانتی متر طول سبک طراحی مدرن ضد صدا کلاس A ضد آتش برای سینمای خانگی استودیو دفتر و هتل
| مادی: | 100 ٪ فیبر پلی استر |
|---|---|
| خدمات: | OEM/ODM |
| رنگ: | 36 گزینه |
محیط زیست دوستانه Acupanel Slat Wall Soundproof Veneer Wood Slat پانل های دیواری آکوستیک
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل مدرن آکوستیک چوبی آکوپانیل ضد صدا PET برای هتل
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل دیواری PET با سبک مدرن، عایق صدا و تزئینی برای فروشگاههای خردهفروشی، هتلها، سالنهای نمایشگاه و راهحلهای طراحی گرافیکی
| مادی: | 100 ٪ فیبر پلی استر |
|---|---|
| خدمات: | OEM/ODM |
| رنگ: | 36 گزینه |


