همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ custom modern soundproofing panels ] همخوانی داشتن 188 محصولات.
کنترل سر و صدا سقف مدرن بافلی صوتی پانل های فیبرگلاس سبک ضد صدا
| مواد: | فایبرگلاس |
|---|---|
| اندازه: | ۱۲۰۰*۶۰۰/تخصیص |
| رنگ: | سفارشی |
نوعی تخته عایق صوتی چوبی با اندازههای مختلف موجود برای سفارشیسازی و اثر جذب صدای عالی
| کاربرد: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل های دیواری مدرن داخلی آکوستیک پانل های دیواری ضد صدا برای هتل
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 * 605 میلی متر، اندازه های دیگر |
کارخانه عمده فروشی ضد صدا Acupanel آکوستیک پنل چوبی Veneer MDF PET Slat پنل آکوستیک
| برنامه: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل های صوتی بسته شده با پارچه سفارشی 1200x600mm جذب صدا
| ضخامت: | 25/50 میلی متر، ضخامت دیگر |
|---|---|
| عملکرد: | جذب صدا بالا |
| گزینه های پوشش پارچه: | 36 |
تالار صوتی ضد صدا پانل های گرد صوتی ضد آتش پانل های دیواری صوتی سینما
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| اندازه: | سفارشی |
| رنگ: | 36 گزینه |
پانل های صوتی تراشیده شده PET برای نصب چسب ضد صدا سفارشی
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| اندازه و شکل: | سفارشی |
| ضخامت: | 9/12 میلی متر، ضخامت دیگر |
آسان نصب Akupanel پانل های دیواری چوبی جدا کننده صوتی با جذب عالی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل های دیواری آکوستیک چوبی آکوپانل دکوراسیون داخلی ضد صدا برای خانه، دفتر یا آپارتمان
| نام محصول: | صفحه آکوستیک تخته سنگ چوبی برای دیوار |
|---|---|
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
| مواد روکش: | تکوود |
پانل های آکوستیک MDF چوبی برای دیوار و سقف ضد صدا
| تمومش کن: | روکش، ملامین، پی وی سی |
|---|---|
| رنگ: | گردو / بلوط / دیگران |
| اندازه: | 2400/1200 * 605 میلی متر، سفارشی |


