همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ custom modern soundproofing panels ] همخوانی داشتن 188 محصولات.
تولید کننده پانل دیواری چوبی با روکش چوب و فیبر با چگالی متوسط شش ضلعی آکوپانل عایق صدا
| ارتجاعی: | بوها |
|---|---|
| رنگ: | رنگهای مختلف موجود است |
| مادی: | حیوان خانگی+MDF |
چوب شیشه ای آکوستیک سقف بافل فلز سقف فیبرگلاس معدنی عایق صدا
| مواد: | فایبرگلاس |
|---|---|
| اندازه: | ۱۲۰۰*۶۰۰/تخصیص |
| رنگ: | سفارشی |
پانل جذب صدا از چوب برای اتاق نشیمن استودیو
| نام محصول: | پانل آکوستیک چوب تخته سنگ آکوپانل |
|---|---|
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
| مواد روکش: | چوب ، پی وی سی |
پانل دیواری شش گوشه ای PET برای عایق بندی صوتی دیوار داخلی
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |
پانل های آکوپانل جذب صدا چوبی آسان برای نصب کاملا سفارشی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل دیواری آکوستیک چوبی تاشو با طراحی مدرن و مینیمالیستی از جنس فیبر با چگالی متوسط، بسیار موثر در صدا و طراحی گرافیکی
| مادی: | حیوان خانگی+روکش چوب |
|---|---|
| رنگ: | رنگ چوب طبیعی |
| اندازه: | سفارشی |
یک پنل جاذب صوت مشبک نواری چوبی ساخته شده از مواد PET + MDF + روکش با مقدار NRC بین 0.85 تا 0.95
| کاربرد: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
عایق صدا چوبی Acupunel آسان نصب پانل دیواری جذب صدا سفارشی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
جذب صدا MDF چوب Acupaneel ضد صدا سلاچ دیوار آکوستیک پانل سفارشی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |


