همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ custom modern soundproofing panels ] همخوانی داشتن 188 محصولات.
پشم عایق صوتی فایبرگلاس - اثر عایق صوتی عالی، ایمن و راحت
| ارتجاعی: | بوها |
|---|---|
| رنگ: | رنگهای مختلف موجود است |
| مادی: | حیوان خانگی+MDF |
1220 * 2440mmCustomizable طرح شکل فیبر پلی استر مواد تابلو جذب صدا 48 رنگ مختلف، اثر جذب صدا عالی، نصب آسان و سریع
| ارتجاعی: | بوها |
|---|---|
| رنگ: | رنگهای مختلف موجود است |
| مادی: | حیوان خانگی+MDF |
تخته جاذب صدای شش ضلعی PET عمده فروشی
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
نقشه جهانی چاپی
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
چاپی با جوهر برای تزیین دیوار
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
نقاشی روغن چاپی تزئینات دیواری پلی استر تابلو جذب صدا
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
تخته ی چوبی جذب صدا راه حل نهایی برای اتاق کنفرانس و تئاتر حرفه ای
| رده محصولات: | akupanel |
|---|---|
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
| ضخامت: | 21 میلی متر، ضخامت دیگر |
۲۴۰۰ × ۶۰۵ میلی متری چوبی که می توان آن را برای سالن های کنفرانس خانگی سفارشی کرد
| درخواست تجدید نظر روکش چوب: | روکش چوب الگوهای دانه را تکمیل می کند |
|---|---|
| مشخصات: | ISO/ROHS |
| اندازه: | 2400*605/سفارشی |


