همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ custom modern soundproofing panels ] همخوانی داشتن 188 محصولات.
Akupanel پنل های دیواری چوبی ضد صدا نصب بدون تلاش راه حل های صوتی سفارشی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
خانه تئاتر صوتی ضد صدا آکوستیک صفحه دیواری صفحه نمایش نمونه رایگان
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل های آکوستیک PET سازگار با محیط زیست مدرن، تخته عایق صوتی فیبر پلی استر دولایه برای استفاده در هتل، طراحی گرافیکی
| مادی: | 100 ٪ فیبر پلی استر |
|---|---|
| خدمت: | OEM/ODM |
| رنگ: | 36 گزینه |
9mm 12mm فیبر پلی استر PET آکوستیک دیوار و سقف پانل ضد صدا برای سینمای خانگی
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| خدمات: | OEM/ODM |
| رنگ: | 36 گزینه |
پانلهای آکوستیک مدرن سه بعدی از جنس چوب جامد با چگالی متوسط و سقف، پانلهای جاذب صدا با اندازه بزرگ، که برای پانلهای جذب صدای آپارتمان استفاده میشوند.
| کاربرد: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
اتاق جلسات چوب اکوپانیل بلوط خاردار فنیر رنگی سلب کننده صدا پانل های چوبی
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
|---|---|
| شکل: | مستطیل |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل های دیواری ضد صدا برای تزئین دیوار داخلی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پنل های صوتی ضد صوتی سلاخ های چوبی چوب بلوط صوتی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل های چوبی جذب کننده صدا
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |


