همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ custom modern soundproofing panels ] همخوانی داشتن 188 محصولات.
پانل های چوبی صوتی
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
پانل های صوتی ضد صدا دیوار PET پانل های خنک کننده صدا با چگالی بالا مربع
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| رنگ: | 36 گزینه ، از نمودار رنگ ما انتخاب کنید |
| شکل: | مستطیل/سفارشی |
سفارشی 1200x600mm پارچه پانل صوتی جذب صدا مقاوم در برابر آتش
| شکل: | مستطیل |
|---|---|
| مواد: | فایبرگلاس، الیاف پلی استر |
| اندازه: | ۱۲۰۰*۶۰۰ میلی متر / سفارشی |
سقف هتل سینما پانل صوتی ضد آتش تزئینات دیواری ضد صدا پانل های فیبرگلاس
| مواد: | فایبرگلاس |
|---|---|
| اندازه: | ۱۲۰۰*۶۰۰/تخصیص |
| رنگ: | سفارشی |
پانل های داخلی آکوستیک آکوپانیل عایق صوتی دفتر پانل های دیواری چوبی آکوستیک
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل های دیواری آکوستیک 9mm 12mm PET فیلتر پانل های مربع صوتی داخلی
| مواد: | PET بازیافتی |
|---|---|
| درجه بندی آتش: | هیچ / درجه A / درجه B |
| اندازه: | 2420*1220 میلی متر |
تخته ی جذب صدا از فیلت پلی استر
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
پانل های صوتی جذب کننده PET پانل های دیواری صوتی ضد صدا
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| اندازه: | سفارشی |
| تصویر سفارشی: | به تصویر با کیفیت بالا نیاز دارم |
پانل های آکوستیک 9 میلی متری PET مربع پانل های دیواری آکوستیک فیلت ضد صدا برای دفتر خانه
| ضد شعله: | هیچ/B1/A1 |
|---|---|
| ویژگی: | جذب صدا بسیار موثر |
| گزینه های تزئینی: | 36 رنگ |
پانل شنیدی از فیبر پلی استر پانل دیواری دکوراسیون داخلی خانه
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |


