همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ custom modern soundproofing panels ] همخوانی داشتن 188 محصولات.
پانل های صوتی سه بعدی مدرن برای ارتقاء گرافیک هتل
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| اندازه و شکل: | سفارشی |
| ضخامت: | 9/12 میلی متر، ضخامت دیگر |
پانل های عایق صوتی چوبی سفارشی Akupanel برای کاهش صوتی بهینه
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل های چوبی آکوستیک Slat PET پانل های دیواری آکوستیک ضد صدا مدرن
| تمومش کن: | روکش، ملامین، پی وی سی |
|---|---|
| رنگ: | گردو / بلوط / دیگران |
| اندازه: | 2400/1200 * 605 میلی متر، سفارشی |
پانل صوتی چوبی خطی برای دیوار سقف دفتر با نصب سریع
| نام محصول: | پانل آکوستیک چوب تخته سنگ آکوپانل |
|---|---|
| اندازه: | 2400x600x21mm |
| مواد روکش: | چوب ، پی وی سی |
60 * 60 سانتی متر سفارشی مناسب Acupunel چوبی پانل های ضد صدا نصب ساده برای برتری صوتی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل های ضد صوتی Akupanel برای دیوارها تنظیم ساده آکوستیک شخصی
| نام محصول: | پانل آکوستیک چوب تخته سنگ آکوپانل |
|---|---|
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
| مواد روکش: | چوب ، پی وی سی |
پنل آکوستیک ضد صدا رنگارنگ PET آتش گیر استودیو پنل ضد صدا
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| خدمات: | OEM/ODM |
| رنگ: | 36 گزینه |


