همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ custom modern soundproofing panels ] همخوانی داشتن 188 محصولات.
پانل چوبی انعطاف پذیر پانل های صوتی برای دیوار سالن رستوران
| Material: | Veneer+MDF+PET |
|---|---|
| Standard Height: | 2400/1200/600mm, other size |
| Thickness: | 11/13mm, other thickness |
پانل های آکوستیک PET مربع پانل های دیواری فیلتر آکوستیک ضد صدا برای دفتر خانه
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| خدمات: | OEM/ODM |
| رنگ: | 36 گزینه |
عایق صوتی بلوط آکوستیک پانل های دیواری دکوراسیون داخلی با ضریب جذب صدا 0.86-0.95
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
عمده فروشی لوازم تزئینات داخلی چین ساخته شده پلی استر فیبر دیوار ضد صوتی و چوب سلت پانل های صوتی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 600*600mm/ سفارشی |
تخته های دیواری ضد صدا از فیبر پلی استر چوبی تخته های آکوستیک برای تزئینات داخلی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 600*600mm/ سفارشی |
تخته های دیواری ضد صوتی از فیبر پلی استر چوبی تخته های صوتی برای تزئینات داخلی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 600*600mm/ سفارشی |
پنل های صوتی ضد صدا 9 میلی متر PET felt Hexagon صوتی برای پوشش دیوار و تزئینات
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| رنگ: | 36 گزینه ، از نمودار رنگ ما انتخاب کنید |
| گزینه های تزئینی: | پارچه تزئینی سطح غنی و رنگارنگ برای انتخاب |
فنیر MDF PET پانل های چوبی جذب کننده صدا مهندسی صوتی پیشرفته برای کاهش سر و صدا
| رده محصولات: | akupanel |
|---|---|
| ساختمانهای سازگار با محیط زیست و محکم: | ساخته شده از مواد پایدار برای دوام ماندگار |
| استفاده: | عایق صدا |
پانل های دیواری آکوستیک PVC Veneer MDF PET Soundproof Slatted Laminated
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
تخته های دیواری ضد صدا از فیبر پلی استر و تخته های صوتی چوبی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 600*600mm/ سفارشی |


