همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ custom modern soundproofing panels ] همخوانی داشتن 188 محصولات.
آکوستیک PET پانل دیواری جذب صدا ضد صدا پانل آکوستیک
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
پانل دیواری موج دار MDF با کیفیت بالا 3D Wood Veneer Panel انعطاف پذیر و پیچ و تاب برای تزئینات صوتی
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
|---|---|
| ارتفاع استاندارد: | ۲۴۰۰/۱۲۰۰/۶۰۰ میلی متر، اندازه دیگر |
| ضخامت: | 11/13 میلی متر، ضخامت دیگر |
پانل موج 3D چوبی انعطاف پذیر منحنی برای تزئینات دیواری صوتی
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
|---|---|
| ارتفاع استاندارد: | ۲۴۰۰/۱۲۰۰/۶۰۰ میلی متر، اندازه دیگر |
| ضخامت: | 11/13 میلی متر، ضخامت دیگر |
تزئینات دیواری دیواری دیواری دیواری دیواری
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
پانل های دیواری چوبی با ضخامت سفارشی و درجه E0 حفاظت از محیط زیست
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
تخته های صوتی ضد صدا از فیبر پلی استر
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| اندازه و شکل: | سفارشی |
| ضخامت: | 9/12 میلی متر، ضخامت دیگر |
OEM پنل صوتی ضد صدا پنل عایق صوتی فیبر پلی استری PET
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| اندازه استاندارد: | 2420*1220*9/12mm، اندازه سفارشی |
| رنگ: | 36 گزینه |
پانل صوتی مدرن پانل صوتی مدرن پانل دیواری ضد صدا
| تمومش کن: | روکش، ملامین، پی وی سی |
|---|---|
| رنگ: | گردو / بلوط / دیگران |
| اندازه: | 2400/1200 * 605 میلی متر، سفارشی |
پانل های چوبی صوتی سه بعدی پانل های جذب صدا
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
پانل های دیواری 3D آکوستیک رنگ سفارشی ضخامت 21/11/13mm
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |


