همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ custom modern soundproofing panels ] همخوانی داشتن 188 محصولات.
طراحی سهبعدی مدرن پنلهای دیواری آکوستیک ششضلعی عایق صدا برای عایقبندی صوتی
| ارتجاعی: | بوها |
|---|---|
| رنگ: | رنگهای مختلف موجود است |
| مادی: | حیوان خانگی+MDF |
پانلهای آکوستیک مدرن سه بعدی از جنس چوب جامد با چگالی متوسط و سقف، پانلهای جاذب صدا با اندازه بزرگ، که برای پانلهای جذب صدای آپارتمان استفاده میشوند.
| کاربرد: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل صوتی ضد صدا 9mm PET پانل صوتی ضد صدا
| مواد: | 100% PET بازیافتی |
|---|---|
| درجه بندی آتش: | هیچ/درجه A |
| اندازه: | 2420 * 1220 میلی متر، سفارشی |
پنل های آکوستیک دیواری ضد صوتی چوبی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پنل آکوستیک با طراحی مدرن و مواد PET، 1 سال گارانتی برای سالنهای مدرسه، تئاتر و هتل
| مادی: | 100 ٪ فیبر پلی استر |
|---|---|
| خدمات: | OEM/ODM |
| رنگ: | 36 گزینه |
2750 X 320 سقف چوبی چوبی سقف چوبی صفحه صوتی صفحه صوتی صفحه ضد صدا
| نام محصول: | صفحه آکوستیک تخته سنگ چوبی برای دیوار |
|---|---|
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
| مواد روکش: | تکوود |
KDL-FW001 پارچه فیبرگلاس بسته بندی پانل صوتی 1200x600mm NRC بالا 0.95 E1 درجه A1 آتش برای اتاق کنفرانس اداری
| رنگ: | رنگهای مختلف موجود است |
|---|---|
| مواد: | فایبرگلاس |
| اندازه پانل: | 1200/600*600mm ، اندازه دیگر |
فنیر چوب سه بعدی شیک بر روی پانل موج MDF خم شده انعطاف پذیر برای استفاده صوتی و تزئینی
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
|---|---|
| ارتفاع استاندارد: | ۲۴۰۰/۱۲۰۰/۶۰۰ میلی متر، اندازه دیگر |
| ضخامت: | 11/13 میلی متر، ضخامت دیگر |
پانل های موج دار MDF 3D قابل سفارشی سازی - انعطاف پذیر، پیچ و خم و عالی برای طراحی آکوستیک
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
|---|---|
| ارتفاع استاندارد: | ۲۴۰۰/۱۲۰۰/۶۰۰ میلی متر، اندازه دیگر |
| ضخامت: | 11/13 میلی متر، ضخامت دیگر |


