همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ custom modern soundproofing panels ] همخوانی داشتن 188 محصولات.
پنل دیواری چوبی آکوستیک ضد صدا 13 میلی متر
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل های دیواری چوبی آکوستیک سقفی با طراحی اسلات ساده
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل های دیواری چوبی جدید 11 میلی متری طبیعی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل های مدرن 60 * 60CM آکوستیک 6 PCS پانل های دیواری دکوراتیو صدا برای ضبط هتل و استفاده از دفتر استودیو خانگی
| مادی: | 100 ٪ فیبر پلی استر |
|---|---|
| خدمات: | OEM/ODM |
| رنگ: | 36 گزینه |
پانل های جذب صدا شش گوشه ای رنگارنگ چند کارکردی پانل های دیواری صدا PET
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| اندازه: | سفارشی |
| رنگ: | 36 گزینه |
پانل های پلی استری با جذب صدا در کاربردهای مسکونی
| تضمین: | سه سال |
|---|---|
| نصب: | چسب |
| برنامه های کاربردی مسکونی: | این پنل ها برای سینمای خانگی، اتاق نشیمن یا دفاتر خانگی ایده آل هستند، جایی که هم کیفیت صدا و هم سبک |
چوب ضد سر و صدا چوب ضد سر و صدا چوبی دیواری سفارشی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
سقف مدرن داخلی صوتی سقف فندق سلب کننده صدا پانل های فیبرگلاس
| مواد: | فایبرگلاس |
|---|---|
| اندازه: | ۱۲۰۰*۶۰۰/تخصیص |
| رنگ: | سفارشی |
پانل های دیواری چوبی مستطیل 25 میلی متری با حفاظت از محیط زیست E1
| خدمات: | OEM/ODM |
|---|---|
| ضخامت: | 25/50 میلی متر، ضخامت دیگر |
| ضد شعله پارچه: | هیچ / B1 |
پنل آکوستیک هکساگون خود چسبنده پانل آکوستیک پلی استر PET تراکم بالا
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| اندازه: | سفارشی |
| رنگ: | 36 گزینه |


