همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ customized acoustic panels sound absorption ] همخوانی داشتن 337 محصولات.
PET MDF برای حفاظت از محیط زیست درجه E0
| ضخامت: | 21/11/13 میلی متر / سفارشی |
|---|---|
| رنگ: | رنگ چوب |
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
چاپی با جوهر برای تزیین دیوار
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
پانل های آکوستیک از چوب گردو برای تزئینات داخلی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پنل های دیواری آکوستیک PET بازیافت شده 9mm پنل های فیبر پلی استر ضد صدا برای طراحی داخلی
| نام: | پانل دیواری آکوستیک PET احساس کرد |
|---|---|
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
| رنگ: | از نمودار رنگ ما انتخاب کنید |
تخته دیواری فیلت حکاکی آکوستیک PET
| نام: | پانل دیواری جذب کننده صدای حیوان خانگی حک شده |
|---|---|
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
| رنگ: | 36 رنگ موجود |
پانل های دیواری آکوستیک چوبی سفارشی برای سالن سالن کنفرانس خانگی
| برنامه: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
یک پنل جاذب صوت مشبک نواری چوبی ساخته شده از مواد PET + MDF + روکش با مقدار NRC بین 0.85 تا 0.95
| کاربرد: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل های آکوستیک تزئینی PET CNC با الگوهای سفارشی و سطوح سه بعدی
| نام: | پانل دیواری جذب کننده صدای حیوان خانگی حک شده |
|---|---|
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
| رنگ: | 36 رنگ موجود |
محیط زیست دوستانه Acupanel Slat Wall Soundproof Veneer Wood Slat پانل های دیواری آکوستیک
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |


