همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ customized acoustic panels sound absorption ] همخوانی داشتن 337 محصولات.
پانل های مربع آکوستیک فیبر پلی استر پانل دیواری خنک کننده صدا
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| خدمات: | OEM/ODM |
| رنگ: | 36 گزینه |
تجربه ی ترکیب کامل سبک و جذب صوتی را با اکوپانیل چوبی کاتیلان در فضا تجربه کنید
| کاربرد: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
فضای کاتیلان چوبی را تغییر دهید ترکیب کامل سبک و جذب صوتی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل آکوستیک نمدی حیوانات خانگی 100% توخالی، طرح هنری پانل دیواری ضد صدا، مدل سه بعدی قابل طراحی
| نام: | پانل دیواری جذب کننده صدای حیوان خانگی حک شده |
|---|---|
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
| رنگ: | 36 رنگ موجود |
پانل های دیواری ضد صدا از فیبر پلی استر در شکل شش گوشه ای
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| رنگ: | 36 گزینه ، از نمودار رنگ ما انتخاب کنید |
| شکل: | مستطیل/دور/شش ضلعی/سفارشی |
فروش داغ و حک شده کیفیت خوب فیلت ضد صدا تزئینی PET سلب کننده صدا پانل های صوتی
| نام: | پانل دیواری جذب کننده صدای حیوان خانگی حک شده |
|---|---|
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
| رنگ: | 36 رنگ موجود |
50mm پارچه پیچیده آکوستیک پانل دیوار پشت چسب فیبرگلاس صفحه جذب صدا
| Material: | Fabric+Fiberglass |
|---|---|
| Size: | 600*300, Customized |
| Thickness: | 50mm |
یک پناهگاه صوتی با سبک با چوب ایجاد کنید
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
DIY مستطیل و هکساگون پانل دیواری صوتی برای دکوراسیون خانه
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
کاتيلان چوبي اکوپانل انتخاب مناسب براي تبديل کردن فضا به پناهگاه سبک و وضوح صدا
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |


