همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ customized acoustic panels sound absorption ] همخوانی داشتن 337 محصولات.
پانل دیواری پالتو از فیبر پلی استر سفارشی
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
تخته جذب صدا از پارچه فیبر پلی استر قابل سفارشی A1 / B1 ضد شعله
| Material: | Fiberglass,Polyester fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, other size |
| Thickness: | 25/50mm, other thickness |
پنل چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی
| نام محصول: | صفحه آکوستیک تخته سنگ چوبی برای دیوار خانگی Ofiice |
|---|---|
| مواد: | روکش+MDF+فیبر پلی استر |
| مواد روکش: | چوب فنی |
پانل های دیواری آکوستیک چوبی با کیفیت بالا برای استفاده در خانه و دفتر تجاری
| نام محصول: | صفحه آکوستیک تخته سنگ چوبی برای دیوار Ofiice |
|---|---|
| مواد: | روکش+MDF+PET Baseboard |
| روکش: | چوب فنی ، رنگ برش خورده |
پانل های ضد صدا چوبی صاف برای سالن سالن کنفرانس خانگی
| ضخامت: | 21/11/13 میلی متر / سفارشی |
|---|---|
| Sound Absorption Coefficient: | 0.86-0.95 |
| کیفیت و کاردستی غیر سازنده: | با توجه به جزئیات از مواد با درجه بالا ساخته شده است |
پانل های دیواری آکوستیک 9mm 12mm PET فیلتر پانل های مربع صوتی داخلی
| مواد: | PET بازیافتی |
|---|---|
| درجه بندی آتش: | هیچ / درجه A / درجه B |
| اندازه: | 2420*1220 میلی متر |
صفحه ی جذب صدا از فیبر پلی استر
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | 30*25.4cm or Customized |
فضاهای تجاری کاشی دیواری چوبی صوتی عایق صوتی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| نصب آسان: | سیستم نصب سبک و کاربر پسند |
| رده محصولات: | akupanel |
اتاق جلسات چوب اکوپانیل بلوط خاردار فنیر رنگی سلب کننده صدا پانل های چوبی
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
|---|---|
| شکل: | مستطیل |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
کاشی های دیواری آکوستیک فیبر پلی استر 9 میلی متری برای دفتر و اتاق جلسه
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| خدمات: | OEM/ODM |
| رنگ: | 36 گزینه |


