همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ customized acoustic panels sound absorption ] همخوانی داشتن 337 محصولات.
پانل های جاذب صدای چوبی با تخته های داخلی برای دفاتر، خانه ها و استودیوها محیط آکوستیک
| نام محصول: | پانل آکوستیک چوب تخته سنگ آکوپانل |
|---|---|
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
| SIZE: | 2400x605mm |
پانل های دیواری چوبی آکوستیک پانل های خنک کننده صدا سه بعدی دکوراسیون دیواری رنگ های بلوط گردو
| نام محصول: | نمونه پانل آکوستیک چوبی |
|---|---|
| خدمات: | OEM/ODM |
| مواد روکش: | Techwood ، PvC ، چوب ناتو |
پنل های دیواری صوتی پارچه ای PET
| Material: | Fiberglass,Polyester fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, other size |
| Thickness: | 25/50mm, other thickness |
چوب 3D و MDF سلاچ بورد موج تزئینی انعطاف پذیر پیچ و خم قابل خم شدن منحنی سلاچ آکوستیک پانل دیوار
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
|---|---|
| ارتفاع استاندارد: | ۲۴۰۰/۱۲۰۰/۶۰۰ میلی متر، اندازه دیگر |
| ضخامت: | 15/13 میلی متر ، ضخامت دیگر |
پانل دیواری آکوستیک چوبی با طراحی اسلات، رنگ سفارشی، 240 در 60 سانتیمتر، عمده فروشی کارخانه
| نام محصول: | پانل آکوستیک چوب تخته سنگ آکوپانل |
|---|---|
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
| اندازه: | 2400x605mm |
2750 x 320 پنل های چوبی آکوپانل با نوارهای باریک، تخته دیواری عایق صوتی تزئینی داخلی برای خانه
| نام محصول: | صفحه آکوستیک تخته سنگ چوبی برای دیوار |
|---|---|
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
| مواد روکش: | تکوود |
بسته بندی چوبی صفحه دیواری Slat صوتی ضد صدا تزئینی صوتی درمان تامین کننده
| نام محصول: | صفحه آکوستیک تخته سنگ چوبی برای دیوار خانگی Ofiice |
|---|---|
| مواد: | روکش+MDF+فیبر پلی استر |
| مواد روکش: | چوب فنی |
پانل های پارچه ای جذب کننده صدا سینما پانل های ضد صدا دیواری تزئینی
| مواد: | فایبرگلاس، الیاف پلی استر |
|---|---|
| اندازه استاندارد: | ۱۲۰۰*۶۰۵ میلی متر، اندازه دیگر |
| ضخامت: | 25/50 میلی متر، ضخامت دیگر |
پانل آکوستیک Akupanel پانل آکوستیک چوبی برای خانه عایق صوتی تلویزیون پشت دیوار
| Product name: | Wood Sound Absorbing Slat Acoustic Panel |
|---|---|
| Material: | Veneer+MDF+PET |
| Veneer Material: | Techwood, Natrual wood, PVC |
پنل ضد تصادف جذب صدا پنل ضد شعله پنل ضد صدا پنل های هنری 25/50mm
| مواد: | فایبرگلاس، الیاف پلی استر |
|---|---|
| اندازه استاندارد: | ۱۲۰۰*۶۰۵ میلی متر، اندازه دیگر |
| ضخامت: | 25/50 میلی متر، ضخامت دیگر |


