همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ customized acoustic panels sound absorption ] همخوانی داشتن 337 محصولات.
پانل های دیواری چوبی با ضخامت سفارشی و درجه E0 حفاظت از محیط زیست
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
پانل های چوبی آکوستیک Slat Custom Slat Spacing NRC>0.85 برای دفاتر بوتیک بیانیه دیوارهای خانه آسان نصب DIY
| برنامه: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0\E1 |
| اندازه: | 2400/2700/3000 x 600mm/ سفارشی |
پانلهای آکوستیک فیبر پلیاستر حکاکی شده با CNC با الگوهای تزئینی برای استفاده روی دیوار
| نام: | پانل دیواری جذب کننده صدای حیوان خانگی حک شده |
|---|---|
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
| رنگ: | 36 رنگ موجود |
قیمت کارخانه مدرن Akupanel 3D طراحی PET آکوستیک سلاخ دیوار پانل
| مادی: | 100 ٪ فیبر پلی استر |
|---|---|
| خدمت: | OEM/ODM |
| رنگ: | 36 گزینه |
21mm فابریکه مستقیم Akupanel و PET احساس پشتیبان MDF چوب veneer پانل صوتی برای دکوراسیون دیوار
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
عایق صدا چوبی Acupunel آسان نصب پانل دیواری جذب صدا سفارشی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
عمده فروشی با قیمت رقابتی Akupanel Wood Veneer MDF پوشانده شده توسط PET چوب سلاچ های آکوستیک
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پنل های ضد صدا شش گوشه ای با رنگ چوب خام
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |
نقاشی روغن چاپی تزئینات دیواری پلی استر تابلو جذب صدا
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
یک پنل چوبی عایق صدا که می تواند در سناریوهای مختلفی مانند اتاق نشیمن، اتاق خواب و مدارس استفاده شود.
| کاربرد: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |


