همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ customized acoustic panels sound absorption ] همخوانی داشتن 337 محصولات.
طراحی معاصر تخته چوبی اسلات MDF PET مواد عایق صدا هتل تخته جاذب صدا
| نام محصول: | پانل آکوستیک چوبی برای دیوار داخلی |
|---|---|
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
| مواد روکش: | تکوود |
21 میلی متر چوب طبیعی فنیر چوبی شبکه چوبی صفحه دیواری صوتی چوب جامد MDF
| مواد: | روکش چوب طبیعی + ام دی اف + پت |
|---|---|
| عملکرد: | جذب صدا بالا |
| اندازه: | 2400 * 605 میلی متر، اندازه های دیگر |
چوب آکوستیک MDF کامپوزیت Akupanel دیوار تزئینات داخلی آکوستیک پانل
| نام محصول: | پانل آکوستیک چوبی برای دیوار داخلی |
|---|---|
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
| ضخامت: | 21 میلی متر، ضخامت دیگر |
MDF چوب Akupanel ضد صدا طراحی چشمگیر در رنگ فنیر بلوط گردو
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
|---|---|
| نام محصول: | Akupanel Acoustic Slat Panel Wood Akustik Panel Wood داخلی مدرن ضخامت صدا پانل های دیواری تزئینی |
| کنترل نویز موثر: | این پنلها که برای جذب صدا و به حداقل رساندن پژواک طراحی شدهاند، محیطی آرام و آرام برای کار، استراح |
پانل مدرن آکوستیک چوبی آکوپانیل ضد صدا PET برای هتل
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
طراحی مدرن 9mm تراشیده PET آکوستیک فلت ورق دیوار پانل برای دفتر و هتل
| نام: | پانل دیواری جذب کننده صدای حیوان خانگی حک شده |
|---|---|
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
| رنگ: | 36 رنگ موجود |
تخته آکوستیک چوبی انعطاف پذیر و خم شونده با انعطاف پذیری بالا
| کاربرد: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
تخته ی چوبی جذب صدا راه حل نهایی برای اتاق کنفرانس و تئاتر حرفه ای
| رده محصولات: | akupanel |
|---|---|
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
| ضخامت: | 21 میلی متر، ضخامت دیگر |
ارتقاء پروژههای خانه / اتاق کنفرانس / آکوستیکسازی تئاتر با پنلهای دیواری آکوستیک چوبی آکوپانل
| برنامه: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
راه حل های آکوستیک آکوپانل چوبی عایق صدا با روکش چوب واقعی و ساختار MDF PET روکش دار
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
| کیفیت و کاردستی غیر سازنده: | با توجه به جزئیات از مواد با درجه بالا ساخته شده است |


