همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ customized acoustic panels pet ] همخوانی داشتن 368 محصولات.
پانل های آکوپانل جذب صدا چوبی آسان برای نصب کاملا سفارشی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل های عایق صوتی چوبی سفارشی Akupanel برای کاهش صوتی بهینه
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
چوب Acupunel پانل دیوار نصب سریع راه حل های جذب صدا سفارشی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل های دیواری چوبی ضد صوتی پانل های دیواری چوبی ضد صوتی پانل های دیواری چوبی ضد صوتی
| نام محصول: | پانل آکوستیک چوب تخته سنگ آکوپانل |
|---|---|
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
| مواد روکش: | چوب ، پی وی سی |
فنیر چوبی فینیش عایق صدا داخلی طراحی جدید تخته سلاخ های دیواری تخته های صوتی
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
|---|---|
| درخواست: | دیوار داخلی |
| ضخامت: | 21/11/13 میلی متر / سفارشی |
پانل های چوبی صوتی 21 میلی متری داخلی
| تمومش کن: | روکش، ملامین، پی وی سی |
|---|---|
| رنگ: | گردو / بلوط / دیگران |
| اندازه: | 2400/1200 * 605 میلی متر، سفارشی |
تجربه ی ترکیب کامل سبک و جذب صوتی را با اکوپانیل چوبی کاتیلان در فضا تجربه کنید
| کاربرد: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
فضای کاتیلان چوبی را تغییر دهید ترکیب کامل سبک و جذب صوتی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
یک پناهگاه صوتی با سبک با چوب ایجاد کنید
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |


