همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ customized acoustic panels pet ] همخوانی داشتن 368 محصولات.
جذب صدا DIY PET آکوستیک پانل دیواری ضد صدا فیبر پلی استر برای دفتر سینما
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| رنگ: | 36 گزینه ، از نمودار رنگ ما انتخاب کنید |
| اندازه: | 2420*1220/1200*600mm ، اندازه دیگر |
3 طرفه فنیر چوب لوکس Akupanel ضد صدا چوب Slat پانل های دیواری صوتی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
DIY مستطیل و هکساگون پانل دیواری صوتی برای دکوراسیون خانه
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
پنل های فیلت آکوستیک PET بازیافت شده تابلو جذب صدا
| Material: | 100% Recycled PET |
|---|---|
| Size: | 2400*600mm, customized |
| ضخامت: | 12 میلی متر ، ضخامت دیگر |
پانل های دیواری ضد صدا از فیبر پلی استر در شکل شش گوشه ای
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| رنگ: | 36 گزینه ، از نمودار رنگ ما انتخاب کنید |
| شکل: | مستطیل/دور/شش ضلعی/سفارشی |
21mm Akupanel سبک مدرن چوب پانل آکوستیک MDF ضد صدا هتل ها اتاق های نشیمن پانل دیواری Veneer
| رنگ: | گردو / بلوط / دیگران |
|---|---|
| اندازه: | 2400mm x 605mm/Customize |
| ضخامت: | 21mm/11mm/13mm |
اتاق جلسات چوب اکوپانیل بلوط خاردار فنیر رنگی سلب کننده صدا پانل های چوبی
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
|---|---|
| شکل: | مستطیل |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
آپارتمان خانه دکوراسیون چوبی آکوپانل آکوستیک 3D پانل های دیواری برای عایق صوتی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 * 605 میلی متر، اندازه های دیگر |
پانل های دیواری مدرن داخلی آکوستیک پانل های دیواری ضد صدا برای هتل
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 * 605 میلی متر، اندازه های دیگر |
پانل های آکوستیک از چوب گردو برای تزئینات داخلی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |


