همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ customized acoustic panels pet ] همخوانی داشتن 368 محصولات.
پانل های موج دار MDF 3D قابل سفارشی سازی - انعطاف پذیر، پیچ و خم و عالی برای طراحی آکوستیک
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
|---|---|
| ارتفاع استاندارد: | ۲۴۰۰/۱۲۰۰/۶۰۰ میلی متر، اندازه دیگر |
| ضخامت: | 11/13 میلی متر، ضخامت دیگر |
نوعی تخته عایق صوتی چوبی با اندازههای مختلف موجود برای سفارشیسازی و اثر جذب صدای عالی
| کاربرد: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل های ضد صوتی Akupanel برای دیوارها تنظیم ساده آکوستیک شخصی
| نام محصول: | پانل آکوستیک چوب تخته سنگ آکوپانل |
|---|---|
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
| مواد روکش: | چوب ، پی وی سی |
فضاهای تجاری کاشی دیواری چوبی صوتی عایق صوتی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| نصب آسان: | سیستم نصب سبک و کاربر پسند |
| رده محصولات: | akupanel |
پانل های دیواری چوبی با ضخامت سفارشی و درجه E0 حفاظت از محیط زیست
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
پانل دیواری موج دار MDF با کیفیت بالا 3D Wood Veneer Panel انعطاف پذیر و پیچ و تاب برای تزئینات صوتی
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
|---|---|
| ارتفاع استاندارد: | ۲۴۰۰/۱۲۰۰/۶۰۰ میلی متر، اندازه دیگر |
| ضخامت: | 11/13 میلی متر، ضخامت دیگر |
چین تولید کننده مستقیم عمده فروشی تخته های دیواری ضد صدا از فیبر پلی استر
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 600*600mm/ سفارشی |
چوب 3D و MDF سلاچ بورد موج تزئینی انعطاف پذیر پیچ و خم قابل خم شدن منحنی سلاچ آکوستیک پانل دیوار
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
|---|---|
| ارتفاع استاندارد: | ۲۴۰۰/۱۲۰۰/۶۰۰ میلی متر، اندازه دیگر |
| ضخامت: | 15/13 میلی متر ، ضخامت دیگر |
Akupanel پنل های دیواری چوبی ضد صدا نصب بدون تلاش راه حل های صوتی سفارشی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
Akupanel آسان نصب پانل های چوبی ضد صوتی متناسب با نیازهای صوتی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |


