همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ customized acoustic panels pet ] همخوانی داشتن 368 محصولات.
عایق صوتی بلوط آکوستیک پانل های دیواری دکوراسیون داخلی با ضریب جذب صدا 0.86-0.95
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
پنل دیواری آکوستیک با چراغ ها گزینه های مختلف
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
پانل های دیواری آکوستیک PVC Veneer MDF PET Soundproof Slatted Laminated
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
راه حل های آکوستیک آکوپانل چوبی عایق صدا با روکش چوب واقعی و ساختار MDF PET روکش دار
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
| کیفیت و کاردستی غیر سازنده: | با توجه به جزئیات از مواد با درجه بالا ساخته شده است |
پانل های دیواری چوبی آکوستیک برای اتاق کنفرانس و تئاتر خانگی
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
PET MDF برای حفاظت از محیط زیست درجه E0
| ضخامت: | 21/11/13 میلی متر / سفارشی |
|---|---|
| رنگ: | رنگ چوب |
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
پنل جذب صدا خط چوبی خمیده موج دار دکوراسیون داخلی
| Material: | Veneer+MDF+PET |
|---|---|
| Standard Height: | 2400/1200/600mm, other size |
| Thickness: | 11/13mm, other thickness |
گواهینامه SGS MDF آکوستیک دیوار پانل صدا ضد صدا برای اتاق کنفرانس خانه
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
|---|---|
| رنگ روکش: | گردو / بلوط / سایر رنگ های چوب |
| رنگ PET: | سیاه/دیگر |
پنل های ضد صدا شش گوشه ای با رنگ چوب خام
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |
پانل های دیواری فیلت پارچه های ضد آتش پانل های دیواری آکوستیک
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |


