همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ customized acoustic panels pet ] همخوانی داشتن 368 محصولات.
تخته ی صوتی جذب کننده برای تزئین اتاق نشیمن
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color |
| Size: | Customized |
پانل های چوبی جذب کننده صدا
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
آسان نصب Akupanel پانل های دیواری چوبی جدا کننده صوتی با جذب عالی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
30*60 سانتی متر پانل های دیواری چوبی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
60 * 60 سانتی متر سفارشی مناسب Acupunel چوبی پانل های ضد صدا نصب ساده برای برتری صوتی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل های دیواری ضد صدا چوبی Akupanel
| نام محصول: | پانل آکوستیک چوب تخته سنگ آکوپانل |
|---|---|
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
| مواد روکش: | چوب ، پی وی سی |
پانل های ضد صدا از چوب چوبی بدون تلاش مناسب طراحی صوتی سفارشی
| نام محصول: | پانل آکوستیک چوب تخته سنگ آکوپانل |
|---|---|
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
| مواد روکش: | چوب ، پی وی سی |
پانل های دیواری چوبی ضد صوتی پانل های دیواری چوبی ضد صوتی پانل های دیواری چوبی ضد صوتی
| نام محصول: | پانل آکوستیک چوب تخته سنگ آکوپانل |
|---|---|
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
| مواد روکش: | چوب ، پی وی سی |
پانل های چوبی آکوستیک Slat Custom Slat Spacing NRC>0.85 برای دفاتر بوتیک بیانیه دیوارهای خانه آسان نصب DIY
| برنامه: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0\E1 |
| اندازه: | 2400/2700/3000 x 600mm/ سفارشی |
فنیر چوبی فینیش عایق صدا داخلی طراحی جدید تخته سلاخ های دیواری تخته های صوتی
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
|---|---|
| درخواست: | دیوار داخلی |
| ضخامت: | 21/11/13 میلی متر / سفارشی |


