همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ customized acoustic panels pet ] همخوانی داشتن 368 محصولات.
1200 X 600 پارچه پانل دیواری صوتی چسبنده فیبرگلاس پوششی از پارچه جذب صدا
| مواد: | پارچه+فایبرگلاس |
|---|---|
| Size: | 1200x600mm |
| ضخامت: | 25/50 میلی متر |
پنل های چوبی ضد صدا که می توانند در اتاق خواب و اتاق نشیمن استفاده شوند
| مادی: | روکش + ام دی اف + پت |
|---|---|
| رنگ روکش: | گردو / بلوط / سایر رنگ های چوب |
| رنگ PET: | سیاه/دیگر |
یک پنل ضد صدا چوبی ساخته شده از فیبر پلی استر و تخته های چوبی، با اثر ضد صدا بیش از 90٪
| مادی: | روکش + ام دی اف + پت |
|---|---|
| رنگ روکش: | گردو / بلوط / سایر رنگ های چوب |
| رنگ PET: | سیاه/دیگر |
پنل ضد تصادف جذب صدا پنل ضد شعله پنل ضد صدا پنل های هنری 25/50mm
| مواد: | فایبرگلاس، الیاف پلی استر |
|---|---|
| اندازه استاندارد: | ۱۲۰۰*۶۰۵ میلی متر، اندازه دیگر |
| ضخامت: | 25/50 میلی متر، ضخامت دیگر |
پانل مدرن آکوستیک چوبی آکوپانیل ضد صدا PET برای هتل
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
معاملات B2B انحصاری PVC چوب آکوپانل پانل های دیواری آکوستیک درجه E0 حفاظت از محیط زیست عایق صدا
| برنامه: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
طراحی معاصر تخته چوبی اسلات MDF PET مواد عایق صدا هتل تخته جاذب صدا
| نام محصول: | پانل آکوستیک چوبی برای دیوار داخلی |
|---|---|
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
| مواد روکش: | تکوود |
چوب آکوستیک MDF کامپوزیت Akupanel دیوار تزئینات داخلی آکوستیک پانل
| نام محصول: | پانل آکوستیک چوبی برای دیوار داخلی |
|---|---|
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
| ضخامت: | 21 میلی متر، ضخامت دیگر |
ارتقاء پروژههای خانه / اتاق کنفرانس / آکوستیکسازی تئاتر با پنلهای دیواری آکوستیک چوبی آکوپانل
| برنامه: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
چین استاندارد کارخانه قیمت معقول چوبی آکوستیک صفحه دیواری Slat
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |


