همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ customized acoustic panels pet ] همخوانی داشتن 368 محصولات.
پانل های دیواری چوبی چوبی ضد صدا برای اتاق کنفرانس
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
بسته بندی چوبی صفحه دیواری Slat صوتی ضد صدا تزئینی صوتی درمان تامین کننده
| نام محصول: | صفحه آکوستیک تخته سنگ چوبی برای دیوار خانگی Ofiice |
|---|---|
| مواد: | روکش+MDF+فیبر پلی استر |
| مواد روکش: | چوب فنی |
عایق صدا چوبی Acupunel آسان نصب پانل دیواری جذب صدا سفارشی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل های چوبی صوتی
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
چوب 3D یا فنیر PVC MDF Wave Board تزئینی انعطاف پذیر پیچ و خم قابل خم شدن منحنی سلاخ آکوستیک پانل دیواری دیواری Akupanel
| نام: | پانل صوتی چوبی منحنی |
|---|---|
| اندازه استاندارد: | 2400 x 600mm ، اندازه سفارشی |
| ضخامت: | 15/13 میلی متر ، ضخامت دیگر |
پانل های دیواری چوبی آکوستیک پانل های خنک کننده صدا سه بعدی دکوراسیون دیواری رنگ های بلوط گردو
| نام محصول: | نمونه پانل آکوستیک چوبی |
|---|---|
| خدمات: | OEM/ODM |
| مواد روکش: | Techwood ، PvC ، چوب ناتو |
1220 * 2440mmCustomizable طرح شکل فیبر پلی استر مواد تابلو جذب صدا 48 رنگ مختلف، اثر جذب صدا عالی، نصب آسان و سریع
| ارتجاعی: | بوها |
|---|---|
| رنگ: | رنگهای مختلف موجود است |
| مادی: | حیوان خانگی+MDF |
پشم عایق صوتی فایبرگلاس - اثر عایق صوتی عالی، ایمن و راحت
| ارتجاعی: | بوها |
|---|---|
| رنگ: | رنگهای مختلف موجود است |
| مادی: | حیوان خانگی+MDF |
پانل های ضد سر و صدا PET پانل های جذب صدا فیلت 1650gsm 1800gsm
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| خدمات: | OEM/ODM |
| رنگ: | 36 گزینه |
پانل های مربع آکوستیک فیبر پلی استر پانل دیواری خنک کننده صدا
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| خدمات: | OEM/ODM |
| رنگ: | 36 گزینه |


