همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ customized acoustic panels pet ] همخوانی داشتن 368 محصولات.
تخته های دیواری ضد صوتی از فیبر پلی استر چوبی تخته های صوتی برای تزئینات داخلی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 600*600mm/ سفارشی |
پانل های دیواری چوبی جدید 11 میلی متری طبیعی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانلهای آکوستیک مدرن سه بعدی از جنس چوب جامد با چگالی متوسط و سقف، پانلهای جاذب صدا با اندازه بزرگ، که برای پانلهای جذب صدای آپارتمان استفاده میشوند.
| کاربرد: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
جذب صدا MDF چوب Acupaneel ضد صوتی آکوستیک صفحه دیواری Slat برای اتاق های کنفرانس
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل آکوستیک Akupanel پانل آکوستیک چوبی برای خانه عایق صوتی تلویزیون پشت دیوار
| Product name: | Wood Sound Absorbing Slat Acoustic Panel |
|---|---|
| Material: | Veneer+MDF+PET |
| Veneer Material: | Techwood, Natrual wood, PVC |
پانل جذب صدا از چوب برای اتاق نشیمن استودیو
| نام محصول: | پانل آکوستیک چوب تخته سنگ آکوپانل |
|---|---|
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
| مواد روکش: | چوب ، پی وی سی |
پانل صوتی چوبی خطی برای دیوار سقف دفتر با نصب سریع
| نام محصول: | پانل آکوستیک چوب تخته سنگ آکوپانل |
|---|---|
| اندازه: | 2400x600x21mm |
| مواد روکش: | چوب ، پی وی سی |
خانه تئاتر صوتی ضد صدا آکوستیک صفحه دیواری صفحه نمایش نمونه رایگان
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل دیواری آکوستیک چوبی با طراحی اسلات، رنگ سفارشی، 240 در 60 سانتیمتر، عمده فروشی کارخانه
| نام محصول: | پانل آکوستیک چوب تخته سنگ آکوپانل |
|---|---|
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
| اندازه: | 2400x605mm |
پنل چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی
| نام محصول: | صفحه آکوستیک تخته سنگ چوبی برای دیوار خانگی Ofiice |
|---|---|
| مواد: | روکش+MDF+فیبر پلی استر |
| مواد روکش: | چوب فنی |


