همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ customized acoustic panels pet ] همخوانی داشتن 368 محصولات.
پانل چوبی صوتی عمودی چوبی صوتی برای تزئین دیوار
| نام محصول: | پانل آکوستیک چوب تخته سنگ آکوپانل |
|---|---|
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
| مواد روکش: | چوب ، پی وی سی |
پانل های دیواری چوبی صوتی چوبی محکم برای دکوراسیون دیوار داخلی در خانه ها
| نام محصول: | مستطیل پنل آکوستیک چوبی |
|---|---|
| مواد: | روکش+MDF+PET Baseboard |
| مواد روکش: | Techwood ، PvC ، چوب ناتو |
چوب انعطاف پذیر منحنی صفحه پوشش دیواری برای کنترل سر و صدا داخلی زیبایی شناسی چوب طبیعی
| نام محصول: | پانل آکوستیک تخته سنگ انعطاف پذیر آکوپانل |
|---|---|
| اندازه: | 2400x600mm ، اندازه سفارشی |
| مواد روکش: | Techwood ، PvC ، چوب طبیعی |
پانل ضد صدا دکوراسیون دیوار چوب آکوپانل پانل های دیواری آکوستیک مواد ساختمانی سفارشی
| برنامه: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل های دیواری آکوستیک چوبی طبیعی عمده فروشی B2B درجه E0 جذب صوت 0.86-0.95
| برنامه: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل های دیواری آکوستیک چوبی آکوپانل دکوراسیون داخلی ضد صدا برای خانه، دفتر یا آپارتمان
| نام محصول: | صفحه آکوستیک تخته سنگ چوبی برای دیوار |
|---|---|
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
| مواد روکش: | تکوود |
2400 X 600 دیوار چوبی تخته ای پانل آکوستیک شیاردار چوبی تخته ضد صدا
| نام محصول: | صفحه آکوستیک تخته سنگ چوبی برای دیوار |
|---|---|
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
| مواد روکش: | تکوود |
21mm فابریکه مستقیم Akupanel و PET احساس پشتیبان MDF چوب veneer پانل صوتی برای دکوراسیون دیوار
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
عمده فروشی با قیمت رقابتی Akupanel Wood Veneer MDF پوشانده شده توسط PET چوب سلاچ های آکوستیک
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
چوب ضد سر و صدا چوب ضد سر و صدا چوبی دیواری سفارشی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |


