همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ customized acoustic panels pet ] همخوانی داشتن 368 محصولات.
مواد ساختمانی عمده فروشی چوبی طبیعی بامبو اکوپانیل جذب صدا داخلی آکوستیک چوبی پانل های دیواری
| برنامه: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
تخته های صوتی ضد صدا از فیبر پلی استر
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| اندازه و شکل: | سفارشی |
| ضخامت: | 9/12 میلی متر، ضخامت دیگر |
پنل دیواری چوبی آکوستیک سازگار با محیط زیست پلی استر PET Board PVC یا فلایر ملامین
| نام محصول: | پانل آکوستیک چوب تخته سنگ آکوپانل |
|---|---|
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
| مواد روکش: | چوب ، پی وی سی |
پانل های دیواری آکوستیک چوبی سفارشی برای سالن سالن کنفرانس خانگی
| برنامه: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل های دیواری آکوستیک Akupanel برای پروژه های ساختمانی ضخامت 21/11/13mm / سفارشی
| برنامه: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل های دیواری آکوستیک چوبی با کیفیت بالا برای استفاده در خانه و دفتر تجاری
| نام محصول: | صفحه آکوستیک تخته سنگ چوبی برای دیوار Ofiice |
|---|---|
| مواد: | روکش+MDF+PET Baseboard |
| روکش: | چوب فنی ، رنگ برش خورده |
پانل های جاذب صدای چوبی با تخته های داخلی برای دفاتر، خانه ها و استودیوها محیط آکوستیک
| نام محصول: | پانل آکوستیک چوب تخته سنگ آکوپانل |
|---|---|
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
| SIZE: | 2400x605mm |
پانل های دیواری آکوپانیل چوبی PET ضد صدا پانل های دیواری آکوستیک برای دکوراسیون اتاق خواب
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل دیواری چوبی آکوپانل طبیعی با چگالی بالا
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
سلاخ های چوبی آکوپانل آکوستیک سلاخ های چوبی دیواری برای جذب صدا
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |


