همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ customized acoustic panels pet ] همخوانی داشتن 368 محصولات.
11 میلی متر 13 میلی متر 21 میلی متر چوبی ضد صوتی Acupunel چوبی طبیعی چوب بلوط آکوستیک سلاخ چوبی دیواری
| رنگ: | رنگ چوب طبیعی |
|---|---|
| بسته بندی: | جعبه کارتن |
| اندازه: | 2400mm x 605mm |
۲۴۰۰ × ۶۰۰ چوب ضد صدا صفحه دیواری آکوستیک 3D مدل داخلی دیواری برای خانه
| نام محصول: | پانل آکوستیک چوب تخته سنگ آکوپانل |
|---|---|
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
| مواد روکش: | چوب ، پی وی سی |
10 × 10 آکوستیک چوبی پانل های دیواری نمونه های دود بلوط اکوپانل نمونه کوچک برای تزئینات داخلی دیوار
| نام محصول: | نمونه پانل آکوستیک چوبی |
|---|---|
| مواد: | روکش+MDF+PET Baseboard |
| مواد روکش: | Techwood ، PvC ، چوب ناتو |
پانل چسب چوبی تزئینی MDF با فرنیچر برای درمان صوتی شیک
| نام محصول: | پانل آکوستیک چوب تخته سنگ آکوپانل |
|---|---|
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
| مواد روکش: | چوب ، پی وی سی |
پنل آکوستیک چوبی معماری با هسته مقاوم در برابر آتش و ضد رطوبت
| نام محصول: | پانل آکوستیک چوب تخته سنگ آکوپانل |
|---|---|
| اندازه: | 2400x600mm ، اندازه سفارشی |
| مواد روکش: | Techwood ، PvC ، چوب طبیعی |
2750 x 320 پنل های چوبی آکوپانل با نوارهای باریک، تخته دیواری عایق صوتی تزئینی داخلی برای خانه
| نام محصول: | صفحه آکوستیک تخته سنگ چوبی برای دیوار |
|---|---|
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
| مواد روکش: | تکوود |
محیط زیست دوستانه Acupanel Slat Wall Soundproof Veneer Wood Slat پانل های دیواری آکوستیک
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل های دیواری ضد صدا برای تزئین دیوار داخلی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
فضای داخلی مدرن چوبی اکوپانیل خاکستری بلوط صوتی چوبی دیواری
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
تخته های دیواری ضد صدا از فیبر پلی استر چوبی تخته های آکوستیک برای تزئینات داخلی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 600*600mm/ سفارشی |


