همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ customized acoustic panels pet ] همخوانی داشتن 368 محصولات.
پانل های سه بعدی شش ضلعی با طرح چوب: شاهکار طراحی و جلوه صوتی برتر ساخت کارخانه
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color |
| Size: | Customized |
پانل دیواری پالتو از فیبر پلی استر سفارشی
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
پانل دیواری شش گوشه ای در شکل V از ورودی دانه های چوبی PVC
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color |
| Size: | Customized |
پنل های دیواری آکوستیک PET بازیافت شده 9mm پنل های فیبر پلی استر ضد صدا برای طراحی داخلی
| نام: | پانل دیواری آکوستیک PET احساس کرد |
|---|---|
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
| رنگ: | از نمودار رنگ ما انتخاب کنید |
2025 شفافیت گفتار از فیبر پلی استر 100٪ با 36 گزینه بهبود یافته است
| ضد شعله: | هیچ/B1/A1 |
|---|---|
| نام محصول: | پانل آکوستیک نمدی 9 میلی متری PET تخته دیواری تهی کننده صدا برای KTV |
| گزینه های تزئینی: | پارچه تزئینی سطح غنی و رنگارنگ برای انتخاب |
پانل مدرن چوبی با سقف Eco PET و جذب صدا
| نام محصول: | پانل آکوستیک چوب تخته سنگ آکوپانل |
|---|---|
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
| مواد روکش: | چوب ، پی وی سی |
چوبی طبیعی بامبو Accupanel پانل های دیواری آکوستیک مواد ساختمانی عمده فروشی
| برنامه: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل های داخلی آکوستیک آکوپانیل عایق صوتی دفتر پانل های دیواری چوبی آکوستیک
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |


