همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ sound absorbing acoustic sound board ] همخوانی داشتن 148 محصولات.
پنل ضد تصادف جذب صدا پنل ضد شعله پنل ضد صدا پنل های هنری 25/50mm
| مواد: | فایبرگلاس، الیاف پلی استر |
|---|---|
| اندازه استاندارد: | ۱۲۰۰*۶۰۵ میلی متر، اندازه دیگر |
| ضخامت: | 25/50 میلی متر، ضخامت دیگر |
پانل های مربع آکوستیک فیبر پلی استر تابلو صوتی جذب کننده
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| خدمات: | OEM/ODM |
| رنگ: | 36 گزینه |
نقاشی روغن چاپی تزئینات دیواری پلی استر تابلو جذب صدا
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
پانل های چوبی جذب کننده صدا
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل های پارچه ای جذب کننده صدا سینما پانل های ضد صدا دیواری تزئینی
| مواد: | فایبرگلاس، الیاف پلی استر |
|---|---|
| اندازه استاندارد: | ۱۲۰۰*۶۰۵ میلی متر، اندازه دیگر |
| ضخامت: | 25/50 میلی متر، ضخامت دیگر |
تخته جذب صدا از پارچه فیبر پلی استر قابل سفارشی A1 / B1 ضد شعله
| Material: | Fiberglass,Polyester fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, other size |
| Thickness: | 25/50mm, other thickness |
پانل های جذب صدا از فیبرگلاس سفید پنل های سقف صوتی از پشم شیشه ای
| مواد: | فایبرگلاس |
|---|---|
| اندازه: | ۱۲۰۰*۶۰۰/تخصیص |
| رنگ: | سفارشی |
پانل صوتی پارچه دیوار داخلی پانل های جذب صوتی فیبرگلاس تزئینی
| مواد: | فایبرگلاس، الیاف پلی استر |
|---|---|
| اندازه استاندارد: | ۱۲۰۰*۶۰۵ میلی متر، اندازه دیگر |
| ضخامت: | 25/50 میلی متر، ضخامت دیگر |
پانل های صوتی آکوستیک دکوراتیو نرم پارچه ضد صدا پانل های دیواری کنترل سر و صدا
| مواد: | فایبرگلاس، الیاف پلی استر |
|---|---|
| اندازه استاندارد: | ۱۲۰۰*۶۰۵ میلی متر، اندازه دیگر |
| ضخامت: | 25/50 میلی متر، ضخامت دیگر |


