همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ sound absorbing acoustic sound board ] همخوانی داشتن 148 محصولات.
پانل صوتی فابریک جذب صدا برای پانل فلزی دیواری گواهینامه ROHS ISO
| دوستانه با محیط زیست: | درجه E1 |
|---|---|
| عملکرد: | جذب صدا بالا |
| ضخامت: | 25/50 میلی متر، ضخامت دیگر |
صفحه ی جذب صدا از فیبر پلی استر
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | 30*25.4cm or Customized |
سینما KTV پانل آکوستیک پارچه ای ضد برخورد تزیین صوتی جذب دیوار
| مواد: | فایبرگلاس + پارچه |
|---|---|
| اندازه استاندارد: | ۱۲۰۰*۶۰۵ میلی متر، اندازه دیگر |
| ضخامت: | 25/50 میلی متر، ضخامت دیگر |
50mm پارچه پیچیده آکوستیک پانل دیوار پشت چسب فیبرگلاس صفحه جذب صدا
| Material: | Fabric+Fiberglass |
|---|---|
| Size: | 600*300, Customized |
| Thickness: | 50mm |
پنل های فیلت آکوستیک PET بازیافت شده تابلو جذب صدا
| Material: | 100% Recycled PET |
|---|---|
| Size: | 2400*600mm, customized |
| ضخامت: | 12 میلی متر ، ضخامت دیگر |
تخته ی صوتی جذب کننده برای تزئین اتاق نشیمن
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color |
| Size: | Customized |
یک تخته ی صوتی جذب کننده ی پنل نرم فیبرگلاس با عملکرد ضد آتش و اثر عایق صوتی بیش از ۹۰٪
| ارتجاعی: | بوها |
|---|---|
| رنگ: | رنگهای مختلف موجود است |
| مادی: | حیوان خانگی+MDF |


