همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ sound absorbing acoustic sound board ] همخوانی داشتن 148 محصولات.
محیط زیست دوستانه پارچه نرم پانل صوتی جذب برای اتاق مکالمه
| مواد: | فایبرگلاس، الیاف پلی استر |
|---|---|
| اندازه استاندارد: | ۱۲۰۰*۶۰۵ میلی متر، اندازه دیگر |
| ضخامت: | 25/50 میلی متر، ضخامت دیگر |
پنل دیواری چوبی آکوستیک ضد صدا 13 میلی متر
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
تخته ی جذب صدا از فیلت پلی استر
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
تخته جاذب صوت دیواری با بافت چوب منبتکاری شده از الیاف پلیاستر، الگوهای رنگی سفارشی
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
30*60 سانتی متر پانل های دیواری چوبی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل های آکوپانل جذب صدا چوبی آسان برای نصب کاملا سفارشی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پنل آکوستیک ضد صدا رنگارنگ PET آتش گیر استودیو پنل ضد صدا
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| خدمات: | OEM/ODM |
| رنگ: | 36 گزینه |
تخته ی جذب صدا از فیبر پلی استر، مواد ضد صدا، استودیوی ضبط، فیلت پلی استر ضد شعله، سقف، صفحه دیواری
| سبک طراحی: | معاصر |
|---|---|
| نوع لبه: | مبهم |
| اندازه تابلو: | 2400 * 400 میلی متر / 2400 * 520 میلی متر / 2400 * 600 میلی متر |
تابلو پانل صوتی با طیف فرکانس پایین با کاربردهای جذب صوتی بسیار موثر
| ضد شعله: | هیچ/B1/A1 |
|---|---|
| ویژگی: | جذب صدا بسیار موثر |
| بازدارنده آتش: | مقاومت در برابر شعله قوی |


