همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ sound absorbing acoustic sound board ] همخوانی داشتن 148 محصولات.
پانل های دیواری آکوپانیل چوبی PET ضد صدا پانل های دیواری آکوستیک برای دکوراسیون اتاق خواب
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
PET MDF برای حفاظت از محیط زیست درجه E0
| ضخامت: | 21/11/13 میلی متر / سفارشی |
|---|---|
| رنگ: | رنگ چوب |
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
پانل صوتی چوبی خطی برای دیوار سقف دفتر با نصب سریع
| نام محصول: | پانل آکوستیک چوب تخته سنگ آکوپانل |
|---|---|
| اندازه: | 2400x600x21mm |
| مواد روکش: | چوب ، پی وی سی |
Akupanel ضد صوتی پانل های چوبی نصب دوستانه DIY اندازه های سفارشی در دسترس
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل های عایق صوتی چوبی سفارشی Akupanel برای کاهش صوتی بهینه
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
آسان نصب Akupanel پانل های دیواری چوبی جدا کننده صوتی با جذب عالی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل های دیواری چوبی شش گوشه ای با ضخامت 21 میلی متر پانل های آکوستیک چوبی برای سقف دیوار
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل دیواری پالتو از فیبر پلی استر سفارشی
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |


