همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ sound absorbing acoustic sound board ] همخوانی داشتن 148 محصولات.
چاپی با جوهر برای تزیین دیوار
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
تخته جاذب صدای شش ضلعی PET عمده فروشی
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
پانل دیواری جذب صدا از فیبر پلی استر عایق صوتی فیلت PET
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| خدمات: | OEM/ODM |
| رنگ: | 36 گزینه |
نقشه جهانی چاپی
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
OEM ODM سلب صدا پنل های آکوستیک چوبی PET پانل های دیواری سبک بدون MDF
| مواد: | روکش PET + چوب |
|---|---|
| رنگ: | رنگ چوب طبیعی |
| اندازه: | سفارشی |
اتاق جلسات چوب اکوپانیل بلوط خاردار فنیر رنگی سلب کننده صدا پانل های چوبی
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
|---|---|
| شکل: | مستطیل |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
تخته جاذب صدا از جنس الیاف پلی استر ضد حریق 100% عمده فروشی پانل های دیواری عایق صدا تخته جاذب صدا نمدی پانل های آکوستیک PET
| سبک طراحی: | معاصر |
|---|---|
| نوع لبه: | مبهم |
| اندازه تابلو: | 2400 * 400 میلی متر / 2400 * 520 میلی متر / 2400 * 600 میلی متر |
پنل های صوتی با تراکم بالا پارچه بسته شده پنل های عایق صوتی صوتی برای دیوار
| مواد: | فایبرگلاس، الیاف پلی استر |
|---|---|
| اندازه استاندارد: | ۱۲۰۰*۶۰۵ میلی متر، اندازه دیگر |
| ضخامت: | 25/50 میلی متر، ضخامت دیگر |
پلی استر آکوستیک پانل های دیواری تزئینی جذب صدا پانل های صوتی شش گوشه ای
| نصب: | چسب |
|---|---|
| ضخامت: | 9/12 میلی متر |
| شکل: | شش ضلعی / گرد / سفارشی |


