همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ sound absorbing acoustic sound board ] همخوانی داشتن 148 محصولات.
پانل های صوتی مربع PET felt 9mm Sound Absorbing Wall Board برای KTV
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| اندازه استاندارد: | 2420*1220*9/12mm، اندازه سفارشی |
| رنگ: | 36 گزینه |
پانل های دیواری چوبی مستطیل 25 میلی متری با حفاظت از محیط زیست E1
| خدمات: | OEM/ODM |
|---|---|
| ضخامت: | 25/50 میلی متر، ضخامت دیگر |
| ضد شعله پارچه: | هیچ / B1 |
پانل های مربع آکوستیک فیبر پلی استر پانل دیواری خنک کننده صدا
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| خدمات: | OEM/ODM |
| رنگ: | 36 گزینه |
Akupanel آسان نصب پانل های چوبی ضد صوتی متناسب با نیازهای صوتی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل های دیواری 3D آکوستیک رنگ سفارشی ضخامت 21/11/13mm
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
تخته موج 3D MDF تزئینی با فنیر چوب - منحنی، انعطاف پذیر و ایده آل برای درمان های صوتی
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
|---|---|
| ارتفاع استاندارد: | ۲۴۰۰/۱۲۰۰/۶۰۰ میلی متر، اندازه دیگر |
| ضخامت: | 11/13 میلی متر، ضخامت دیگر |
چوب 3D و MDF سلاچ بورد موج تزئینی انعطاف پذیر پیچ و خم قابل خم شدن منحنی سلاچ آکوستیک پانل دیوار
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
|---|---|
| ارتفاع استاندارد: | ۲۴۰۰/۱۲۰۰/۶۰۰ میلی متر، اندازه دیگر |
| ضخامت: | 15/13 میلی متر ، ضخامت دیگر |
چوب Acupunel پانل دیوار نصب سریع راه حل های جذب صدا سفارشی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
نوعی تخته عایق صوتی چوبی با اندازههای مختلف موجود برای سفارشیسازی و اثر جذب صدای عالی
| کاربرد: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |


