همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ sound absorbing acoustic sound board ] همخوانی داشتن 148 محصولات.
پنل های دیواری آکوستیک PET بازیافت شده 9mm پنل های فیبر پلی استر ضد صدا برای طراحی داخلی
| نام: | پانل دیواری آکوستیک PET احساس کرد |
|---|---|
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
| رنگ: | از نمودار رنگ ما انتخاب کنید |
تولید کننده سفارشی پنل آکوستیک پارچه ای فیبر پلی استر با روکش پارچه برای سالن ورزشی
| مواد: | فایبرگلاس، الیاف پلی استر |
|---|---|
| اندازه استاندارد: | ۱۲۰۰*۶۰۵ میلی متر، اندازه دیگر |
| ضخامت: | 25/50 میلی متر، ضخامت دیگر |
خانه تئاتر صوتی ضد صدا آکوستیک صفحه دیواری صفحه نمایش نمونه رایگان
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل چوبی انعطاف پذیر پانل های صوتی برای دیوار سالن رستوران
| Material: | Veneer+MDF+PET |
|---|---|
| Standard Height: | 2400/1200/600mm, other size |
| Thickness: | 11/13mm, other thickness |
پانل های موج دار MDF 3D قابل سفارشی سازی - انعطاف پذیر، پیچ و خم و عالی برای طراحی آکوستیک
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
|---|---|
| ارتفاع استاندارد: | ۲۴۰۰/۱۲۰۰/۶۰۰ میلی متر، اندازه دیگر |
| ضخامت: | 11/13 میلی متر، ضخامت دیگر |
Akupanel پنل های دیواری چوبی ضد صدا نصب بدون تلاش راه حل های صوتی سفارشی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل چوبی ضد صدا پانل های دیواری چوبی ضد صدا آسان نصب گزینه های صوتی سفارشی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
دکوراسیون دیواری پنل های آکوستیک چوبی فنیر پنل دیواری سبک وزن PET سفارشی
| مواد: | روکش PET + چوب |
|---|---|
| رنگ: | رنگ چوب طبیعی |
| اندازه: | سفارشی |
آپارتمان خانه دکوراسیون چوبی آکوپانل آکوستیک 3D پانل های دیواری برای عایق صوتی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 * 605 میلی متر، اندازه های دیگر |


