همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ sound absorbing acoustic sound board ] همخوانی داشتن 148 محصولات.
پانل های دیواری چوبی آکوستیک سقفی با طراحی اسلات ساده
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
عایق صوتی بلوط آکوستیک پانل های دیواری دکوراسیون داخلی با ضریب جذب صدا 0.86-0.95
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
وضوح گفتار بهبود یافته 2025 مقاومت قوی در برابر شعله بازدارنده آتش زمان بازگشت کوتاه شده
| اثر عایق حرارتی: | عالی بود |
|---|---|
| ثبات ابعادی: | ثبات فیزیکی خوب |
| اندازه استاندارد: | 2420*1220*9/12mm، اندازه سفارشی |
2400 X 600 دیوار چوبی تخته ای پانل آکوستیک شیاردار چوبی تخته ضد صدا
| نام محصول: | صفحه آکوستیک تخته سنگ چوبی برای دیوار |
|---|---|
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
| مواد روکش: | تکوود |
پانل های آکوستیک تزئینی PET CNC با الگوهای سفارشی و سطوح سه بعدی
| نام: | پانل دیواری جذب کننده صدای حیوان خانگی حک شده |
|---|---|
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
| رنگ: | 36 رنگ موجود |
پانل های ضد صدا از چوب چوبی بدون تلاش مناسب طراحی صوتی سفارشی
| نام محصول: | پانل آکوستیک چوب تخته سنگ آکوپانل |
|---|---|
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
| مواد روکش: | چوب ، پی وی سی |
پانل های دیواری چوبی ضد صوتی پانل های دیواری چوبی ضد صوتی پانل های دیواری چوبی ضد صوتی
| نام محصول: | پانل آکوستیک چوب تخته سنگ آکوپانل |
|---|---|
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
| مواد روکش: | چوب ، پی وی سی |
2025 شفافیت گفتار از فیبر پلی استر 100٪ با 36 گزینه بهبود یافته است
| ضد شعله: | هیچ/B1/A1 |
|---|---|
| نام محصول: | پانل آکوستیک نمدی 9 میلی متری PET تخته دیواری تهی کننده صدا برای KTV |
| گزینه های تزئینی: | پارچه تزئینی سطح غنی و رنگارنگ برای انتخاب |
پانل های ضد صوتی دیواری Akupanel تنظیم صاف پاسخ های صوتی سفارشی
| نام محصول: | پانل آکوستیک چوب تخته سنگ آکوپانل |
|---|---|
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
| مواد روکش: | چوب ، پی وی سی |
60 * 60 سانتی متر سفارشی مناسب Acupunel چوبی پانل های ضد صدا نصب ساده برای برتری صوتی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |


