همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ customized acoustic panels pet ] همخوانی داشتن 368 محصولات.
کارخانه عمده فروشی ضد صدا Acupanel آکوستیک پنل چوبی Veneer MDF PET Slat پنل آکوستیک
| برنامه: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل های آکوستیک دیواری آکوپانل چوبی بامبو طبیعی مصالح ساختمانی سفارشی
| برنامه: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
یک پنل جاذب صوت مشبک نواری چوبی ساخته شده از مواد PET + MDF + روکش با مقدار NRC بین 0.85 تا 0.95
| کاربرد: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
کاربرد اداری مواد عایق صدا تخته فیبر با چگالی بالا کارخانه پانل دیواری آکوستیک سینمای خانگی
| نام محصول: | صفحه آکوستیک تخته سنگ چوبی برای دیوار |
|---|---|
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
| مواد روکش: | تکوود |
پانلهای آکوستیک مدرن سه بعدی از جنس چوب جامد با چگالی متوسط و سقف، پانلهای جاذب صدا با اندازه بزرگ، که برای پانلهای جذب صدای آپارتمان استفاده میشوند.
| کاربرد: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پنل دیواری چوبی آکوستیک ضد صدا 13 میلی متر
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل های چوبی آکوستیک خاکستری تیره سفارشی 2400 X 605mm
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل دیواری آکوستیک با فرنیر قابل تنظیم 240 X 60 سانتی متر ساخته شده در کارخانه
| نام محصول: | صفحه آکوستیک تخته سنگ چوبی برای دیوار خانگی Ofiice |
|---|---|
| مواد: | روکش+MDF+فیبر پلی استر |
| ضخامت: | 21/11/13/15 میلی متر |
پانل های ضد صوتی دیواری Akupanel تنظیم صاف پاسخ های صوتی سفارشی
| نام محصول: | پانل آکوستیک چوب تخته سنگ آکوپانل |
|---|---|
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
| مواد روکش: | چوب ، پی وی سی |
پانل های ضد صوتی چوبی Akupanel برای دیوارها
| نام محصول: | پانل آکوستیک چوب تخته سنگ آکوپانل |
|---|---|
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
| مواد روکش: | چوب ، پی وی سی |


