همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ custom modern soundproofing panels ] همخوانی داشتن 188 محصولات.
پانل های صوتی با فیبرگلاس پلی استر از پارچه فیبر شیشه ای برای سینمای خانگی
| مواد: | فایبرگلاس، الیاف پلی استر |
|---|---|
| اندازه استاندارد: | ۱۲۰۰*۶۰۵ میلی متر، اندازه دیگر |
| ضخامت: | 25/50 میلی متر، ضخامت دیگر |
تخته موج 3D MDF تزئینی با فنیر چوب - منحنی، انعطاف پذیر و ایده آل برای درمان های صوتی
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
|---|---|
| ارتفاع استاندارد: | ۲۴۰۰/۱۲۰۰/۶۰۰ میلی متر، اندازه دیگر |
| ضخامت: | 11/13 میلی متر، ضخامت دیگر |
چوبی آکوپانیل چوبی اصیل فنیر پایان بخش های داخلی دکوراسیون دیواری
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
|---|---|
| اندازه: | 2400 * 605 میلی متر، اندازه های دیگر |
| ضخامت: | 21/11/13 میلی متر / سفارشی |
پانل چوبی آکوستیک دیواری PVC فنیر MDF PET ضد صدا لایه بندی شده برای اتاق نشیمن سالن و استودیو
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل آکوستیک نمدی حیوانات خانگی 100% توخالی، طرح هنری پانل دیواری ضد صدا، مدل سه بعدی قابل طراحی
| نام: | پانل دیواری جذب کننده صدای حیوان خانگی حک شده |
|---|---|
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
| رنگ: | 36 رنگ موجود |
فروش داغ و حک شده کیفیت خوب فیلت ضد صدا تزئینی PET سلب کننده صدا پانل های صوتی
| نام: | پانل دیواری جذب کننده صدای حیوان خانگی حک شده |
|---|---|
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
| رنگ: | 36 رنگ موجود |
پنل دیواری آکوستیک با چراغ ها گزینه های مختلف
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
21mm فابریکه مستقیم Akupanel و PET احساس پشتیبان MDF چوب veneer پانل صوتی برای دکوراسیون دیوار
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
چین استاندارد کارخانه قیمت معقول چوبی آکوستیک صفحه دیواری Slat
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
عمده فروشی با قیمت رقابتی Akupanel Wood Veneer MDF پوشانده شده توسط PET چوب سلاچ های آکوستیک
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |


