همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ pet acoustic panel for home theater ] همخوانی داشتن 279 محصولات.
پانل صوتی چوبی 21 میلی متری با PET و آکوپانل فنیر برای دفتر خانه
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
|---|---|
| اندازه استاندارد: | 2400*605 |
| ضخامت: | 21mm/11mm/13mm |
انتقال حرارتی پانلهای آکوستیک سفارشی PET با چاپ با کیفیت بالا زنجیره تامین جهانی
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| اندازه: | سفارشی |
| تصویر سفارشی: | به تصویر با کیفیت بالا نیاز دارم |
پانل دیواری مدرن PET سازگار با محیط زیست برای دکوراسیون هتل عایق صوتی ضد رطوبت برای اتاق خواب اتاق نشیمن گرافیک
| مادی: | 100 ٪ فیبر پلی استر |
|---|---|
| خدمات: | OEM/ODM |
| رنگ: | 36 گزینه |
طراحی مدرن دو لایه پلی استر فیبر آکوستیک پانل دیواری عایق صوتی تزئینی پانل های PET برای هتل ها
| مادی: | 100 ٪ فیبر پلی استر |
|---|---|
| خدمت: | OEM/ODM |
| رنگ: | 36 گزینه |
پنل های دیواری صوتی پارچه ای PET
| Material: | Fiberglass,Polyester fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, other size |
| Thickness: | 25/50mm, other thickness |
پانل های مدرن 60 * 60CM آکوستیک 6 PCS پانل های دیواری دکوراتیو صدا برای ضبط هتل و استفاده از دفتر استودیو خانگی
| مادی: | 100 ٪ فیبر پلی استر |
|---|---|
| خدمات: | OEM/ODM |
| رنگ: | 36 گزینه |
سینما KTV پانل آکوستیک پارچه ای ضد برخورد تزیین صوتی جذب دیوار
| مواد: | فایبرگلاس + پارچه |
|---|---|
| اندازه استاندارد: | ۱۲۰۰*۶۰۵ میلی متر، اندازه دیگر |
| ضخامت: | 25/50 میلی متر، ضخامت دیگر |
پانل های شش گوشه ای آکوستیک تزئینی از فیبر پلی استر برای دیوارها
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| خدمات: | OEM/ODM |
| فضاهای تجاری: | در دفاتر، اتاقهای ملاقات، رستورانها و کافهها، این پنلها باعث کاهش حواسپرتیهای سر و صدا میشوند |
پانل های چوبی آکوستیک Slat PET پانل های دیواری آکوستیک ضد صدا مدرن
| تمومش کن: | روکش، ملامین، پی وی سی |
|---|---|
| رنگ: | گردو / بلوط / دیگران |
| اندازه: | 2400/1200 * 605 میلی متر، سفارشی |
پانل های دیواری آکوستیک چوبی با کیفیت بالا برای استفاده در خانه و دفتر تجاری
| نام محصول: | صفحه آکوستیک تخته سنگ چوبی برای دیوار Ofiice |
|---|---|
| مواد: | روکش+MDF+PET Baseboard |
| روکش: | چوب فنی ، رنگ برش خورده |


