همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ pet acoustic panel for home theater ] همخوانی داشتن 279 محصولات.
پانل های آکوستیک هکس معماری 10 میلی متری پانل های دیواری جذب صدا
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| اندازه: | سفارشی |
| رنگ: | 36 گزینه |
پانل های صوتی ضد صدا دیوار PET پانل های خنک کننده صدا با چگالی بالا مربع
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| رنگ: | 36 گزینه ، از نمودار رنگ ما انتخاب کنید |
| شکل: | مستطیل/سفارشی |
پانل چوبی انعطاف پذیر پانل های صوتی برای دیوار سالن رستوران
| Material: | Veneer+MDF+PET |
|---|---|
| Standard Height: | 2400/1200/600mm, other size |
| Thickness: | 11/13mm, other thickness |
جداکننده صدا چند رنگی پانل های آکوستیک مربع دیوارهای داخلی پانل آکوستیک ضد آتش
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| خدمات: | OEM/ODM |
| رنگ: | 36 گزینه |
تخته جاذب صدای PET: سبک وزن و بادوام، مستقیم از کارخانه با کیفیت عالی
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
پنل آکوستیک چوبی موج دار با جذب صدا بالا (NRC>0.85) برای دکوراسیون لابی هتل و کنترل صدا
| برنامه: | خانه / اتاق کنفرانس / لابی |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E1 |
| اندازه: | 2400/2700/3000 x 600mm/ سفارشی |
مواد PET دارای خواص ضد آتش عالی هستند. روش نصب آسان است و اجازه می دهد تا الگوهای سفارشی ایجاد شود. همچنین یک تخته ضد صدا است که می تواند به یکدیگر متصل شود.
| ارتجاعی: | بوها |
|---|---|
| رنگ: | رنگهای مختلف موجود است |
| مادی: | حیوان خانگی+MDF |
قیمت کارخانه مدرن Akupanel 3D طراحی PET آکوستیک سلاخ دیوار پانل
| مادی: | 100 ٪ فیبر پلی استر |
|---|---|
| خدمت: | OEM/ODM |
| رنگ: | 36 گزینه |
طراحی مدرن پانل های آکوستیک عایق صدا فیبر پلی استر پانل های دیواری جاذب PET Slat Panel 90٪ کاهش نویز سازگار با محیط زیست
| مادی: | 100 ٪ فیبر پلی استر |
|---|---|
| خدمت: | OEM/ODM |
| رنگ: | 36 گزینه |


