همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ pet acoustic panel for home theater ] همخوانی داشتن 279 محصولات.
پانل های ضد صوتی تزئینی PET آکوستیک پانل های دیواری جذب صدا
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| خدمات: | OEM/ODM |
| رنگ: | 36 گزینه |
DIY مستطیل و هکساگون پانل دیواری صوتی برای دکوراسیون خانه
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
کارخانه عمده فروشی ضد صدا Acupanel آکوستیک پنل چوبی Veneer MDF PET Slat پنل آکوستیک
| برنامه: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل های چوبی هکساگون آکوستیک
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |
پانل دیواری آکوستیک چوبی تاشو با طراحی مدرن و مینیمالیستی از جنس فیبر با چگالی متوسط، بسیار موثر در صدا و طراحی گرافیکی
| مادی: | حیوان خانگی+روکش چوب |
|---|---|
| رنگ: | رنگ چوب طبیعی |
| اندازه: | سفارشی |
پانلهای آکوستیک مدرن سه بعدی از جنس چوب جامد با چگالی متوسط و سقف، پانلهای جاذب صدا با اندازه بزرگ، که برای پانلهای جذب صدای آپارتمان استفاده میشوند.
| کاربرد: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پنل دیواری چوبی آکوستیک ضد صدا 13 میلی متر
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
تخته ی جذب صدا از فیلت پلی استر
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
فابريکه ي پنل هاي سه بعدی چوبي ساخته شده اثر صداي برتر و شاهکار طراحي
| مادی: | حیوان خانگی+روکش چوب |
|---|---|
| رنگ: | رنگ چوب طبیعی |
| اندازه: | سفارشی |


