همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ pet acoustic panel for home theater ] همخوانی داشتن 279 محصولات.
فابريکه مواد با کيفيت خوب 100٪ فايبر پلي استر پانل صوتي ضد صدا پانل صوتي براي ديوار
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| خدمات: | OEM/ODM |
| رنگ: | 36 گزینه |
عرضه کننده عمده فروشی پنل های صوتی با فیلت های جذب صدا
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| سرویس: | OEM/ODM |
| رنگ: | 36 گزینه |
نصب سریع و آسان عایق صوتی چوب سلاخ پانل صوتی فنیر پانل MDF برای اتاق جلسه
| ضریب جذب صدا: | 0.86-0.95 |
|---|---|
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
| راندمان حرارتی: | این پنل ها همچنین عایق گرما را فراهم می کنند، به حفظ دمای داخلی راحت و کاهش هزینه های انرژی کمک می ک |
پانل های آکوستیک 9 میلی متری PET مربع پانل های دیواری آکوستیک فیلت ضد صدا برای دفتر خانه
| ضد شعله: | هیچ/B1/A1 |
|---|---|
| ویژگی: | جذب صدا بسیار موثر |
| گزینه های تزئینی: | 36 رنگ |
پانل های آکوستیک PET مربع پانل های دیواری فیلتر آکوستیک ضد صدا برای دفتر خانه
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| خدمات: | OEM/ODM |
| رنگ: | 36 گزینه |
پانل صوتی فیبر پلی استر برای KTV مواد جذب صوتی سقف دیوار
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| خدمات: | OEM/ODM |
| رنگ: | 36 گزینه |
پنل های آکوستیک دیواری ضد صوتی چوبی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل های صوتی سه بعدی مدرن برای ارتقاء گرافیک هتل
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| اندازه و شکل: | سفارشی |
| ضخامت: | 9/12 میلی متر، ضخامت دیگر |
تخته های دیواری ضد صدا از فیبر پلی استر و تخته های صوتی چوبی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 600*600mm/ سفارشی |
تابلوی چوبی سفارشی تابلوی آکوستیک تابلوی چوبی تابلوی چوبی تابلوی چوبی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |


