همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ pet polyester fiber soundproof panel ] همخوانی داشتن 118 محصولات.
پانل های آکوستیک با چگالی بالا فلت ضد صدا طراحی الگوی شیک دکوراسیون دیواری مقاوم در برابر شعله
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| رنگ: | از نمودار رنگ ما انتخاب کنید |
| اندازه: | 2420*1220/1200*600mm ، اندازه دیگر |
تامین کننده پنل آکوستیک نمدی جذب صدای بسیار موثر پنل آکوستیک 100% PET
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| سرویس: | OEM/ODM |
| رنگ: | 36 گزینه |
جذب صوتی بسیار موثر 100٪ پنل صوتی PET پوشش کارایی پنل صوتی فیلت
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| رنگ: | 36 گزینه |
| اندازه: | 2420 * 1220 میلی متر، سفارشی |
خانه مدرن هتل دفتر 3D هکساگون پانل صوتی پانل دیواری ضد صدا برای سینما
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| اندازه: | سفارشی |
| رنگ: | 36 گزینه |
تالار صوتی ضد صدا پانل های گرد صوتی ضد آتش پانل های دیواری صوتی سینما
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| اندازه: | سفارشی |
| رنگ: | 36 گزینه |
یک پنل جاذب صوت مشبک نواری چوبی ساخته شده از مواد PET + MDF + روکش با مقدار NRC بین 0.85 تا 0.95
| کاربرد: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل های آکوستیک فیلت اداری برای دیوارها و سقف ها 2420x1220mm سفارشی
| مواد: | PET بازیافتی |
|---|---|
| درجه بندی آتش: | هیچ / درجه A / درجه B |
| اندازه: | 2420 * 1220 میلی متر، سفارشی |
کارخانه عمده فروشی ضد صدا Acupanel آکوستیک پنل چوبی Veneer MDF PET Slat پنل آکوستیک
| برنامه: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
بسته بندی چوبی صفحه دیواری Slat صوتی ضد صدا تزئینی صوتی درمان تامین کننده
| نام محصول: | صفحه آکوستیک تخته سنگ چوبی برای دیوار خانگی Ofiice |
|---|---|
| مواد: | روکش+MDF+فیبر پلی استر |
| مواد روکش: | چوب فنی |
NRC بالا ≥0.85 پانل آکوستیک پلی استر برای کاهش نویز درجه E1 پانل های آکوستیک پلی استر با فرمالدهید پایین
| اندازه: | 2420*1220 میلی متر |
|---|---|
| ضخامت: | 9/12/15 میلی متر |
| رنگ: | رنگهای مختلف موجود است |


