همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ pet polyester fiber soundproof panel ] همخوانی داشتن 118 محصولات.
پانل های پارچه ای صوتی وابسته به سر و صدا پانل ضد صدا فیبر پلی استر PET حکاکی شده
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| اندازه و شکل: | سفارشی |
| ضخامت: | 9/12 میلی متر، ضخامت دیگر |
تزئینات دیواری دیواری دیواری دیواری دیواری
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
چین تولید کننده مستقیم عمده فروشی تخته های دیواری ضد صدا از فیبر پلی استر
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 600*600mm/ سفارشی |
عمده فروشی لوازم تزئینات داخلی چین ساخته شده پلی استر فیبر دیوار ضد صوتی و چوب سلت پانل های صوتی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 600*600mm/ سفارشی |
تخته های دیواری ضد صدا از فیبر پلی استر چوبی تخته های آکوستیک برای تزئینات داخلی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 600*600mm/ سفارشی |
تخته های دیواری ضد صدا از فیبر پلی استر و تخته های صوتی چوبی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 600*600mm/ سفارشی |
پانل شنیدی از فیبر پلی استر پانل دیواری دکوراسیون داخلی خانه
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |
پنل های صوتی PET مربع بازیافت شده کاهش صدا پنل صوتی فیبر پلی استری
| مواد: | PET بازیافتی |
|---|---|
| درجه بندی آتش: | هیچ / درجه A / درجه B |
| اندازه: | 2420 * 1220 میلی متر، سفارشی |
تخته ی جذب صدا از فیبر پلی استر، مواد ضد صدا، استودیوی ضبط، فیلت پلی استر ضد شعله، سقف، صفحه دیواری
| سبک طراحی: | معاصر |
|---|---|
| نوع لبه: | مبهم |
| اندازه تابلو: | 2400 * 400 میلی متر / 2400 * 520 میلی متر / 2400 * 600 میلی متر |


