همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ pet polyester fiber soundproof panel ] همخوانی داشتن 118 محصولات.
پنل های دیواری صوتی پارچه ای PET
| Material: | Fiberglass,Polyester fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, other size |
| Thickness: | 25/50mm, other thickness |
پانل های مدرن 60 * 60CM آکوستیک 6 PCS پانل های دیواری دکوراتیو صدا برای ضبط هتل و استفاده از دفتر استودیو خانگی
| مادی: | 100 ٪ فیبر پلی استر |
|---|---|
| خدمات: | OEM/ODM |
| رنگ: | 36 گزینه |
پانل های صوتی ضد صدا دیوار PET پانل های خنک کننده صدا با چگالی بالا مربع
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| رنگ: | 36 گزینه ، از نمودار رنگ ما انتخاب کنید |
| شکل: | مستطیل/سفارشی |
100٪ پوشش پنل صوتی PET کارایی پنل صوتی فیلت اندازه سفارشی رنگ
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
پانل های آکوستیک PET مربع پانل های دیواری فیلتر آکوستیک ضد صدا برای دفتر خانه
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| خدمات: | OEM/ODM |
| رنگ: | 36 گزینه |
9mm 12mm آکوستیک پانل های فیلت PET ضد صدا دیوار تزئینات ضبط اتاق تخته
| نام: | پانل دیواری جذب صدا PET |
|---|---|
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
| رنگ: | 36 رنگ موجود |
نقشه جهانی چاپی
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
پنل های صوتی ضد صدا 9 میلی متر PET felt Hexagon صوتی برای پوشش دیوار و تزئینات
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| رنگ: | 36 گزینه ، از نمودار رنگ ما انتخاب کنید |
| گزینه های تزئینی: | پارچه تزئینی سطح غنی و رنگارنگ برای انتخاب |
پانل های دیواری فیلت پارچه های ضد آتش پانل های دیواری آکوستیک
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |


