همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ pet acoustic panel for home theater ] همخوانی داشتن 279 محصولات.
Akupanel آسان نصب پانل های چوبی ضد صوتی متناسب با نیازهای صوتی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل چوبی ضد صدا پانل های دیواری چوبی ضد صدا آسان نصب گزینه های صوتی سفارشی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل های دیواری آکوستیک چوبی طبیعی عمده فروشی B2B درجه E0 جذب صوت 0.86-0.95
| برنامه: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل های چوبی آکوستیک Slat Custom Slat Spacing NRC>0.85 برای دفاتر بوتیک بیانیه دیوارهای خانه آسان نصب DIY
| برنامه: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0\E1 |
| اندازه: | 2400/2700/3000 x 600mm/ سفارشی |
عمده فروشی با قیمت رقابتی Akupanel Wood Veneer MDF پوشانده شده توسط PET چوب سلاچ های آکوستیک
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
گواهینامه SGS MDF آکوستیک دیوار پانل صدا ضد صدا برای اتاق کنفرانس خانه
| مواد: | روکش + ام دی اف + پت |
|---|---|
| رنگ روکش: | گردو / بلوط / سایر رنگ های چوب |
| رنگ PET: | سیاه/دیگر |
محیط زیست دوستانه Acupanel Slat Wall Soundproof Veneer Wood Slat پانل های دیواری آکوستیک
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پلی استر آکوستیک پانل های دیواری تزئینی جذب صدا پانل های صوتی شش گوشه ای
| نصب: | چسب |
|---|---|
| ضخامت: | 9/12 میلی متر |
| شکل: | شش ضلعی / گرد / سفارشی |
پانل های دیواری چوبی جدید 11 میلی متری طبیعی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
فضاهای تجاری کاشی دیواری چوبی صوتی عایق صوتی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| نصب آسان: | سیستم نصب سبک و کاربر پسند |
| رده محصولات: | akupanel |


