همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ pet acoustic panel for home theater ] همخوانی داشتن 279 محصولات.
پنل های ضد صدا شش گوشه ای با رنگ چوب خام
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |
پانل های هنری جذب صدا در ادارات HD چاپی مدرن پانل های دیواری صوتی سفارشی
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| اندازه: | سفارشی |
| تصویر سفارشی: | به تصویر با کیفیت بالا نیاز دارم |
تخته جاذب صوت دیواری با بافت چوب منبتکاری شده از الیاف پلیاستر، الگوهای رنگی سفارشی
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
پانل های چوبی صوتی سه بعدی پانل های جذب صدا
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
50mm پارچه پیچیده آکوستیک پانل دیوار پشت چسب فیبرگلاس صفحه جذب صدا
| Material: | Fabric+Fiberglass |
|---|---|
| Size: | 600*300, Customized |
| Thickness: | 50mm |
پانل های دیواری فیلت پارچه های ضد آتش پانل های دیواری آکوستیک
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
1200 X 600 پارچه پانل دیواری صوتی چسبنده فیبرگلاس پوششی از پارچه جذب صدا
| مواد: | پارچه+فایبرگلاس |
|---|---|
| Size: | 1200x600mm |
| ضخامت: | 25/50 میلی متر |
تجربه ی ترکیب کامل سبک و جذب صوتی را با اکوپانیل چوبی کاتیلان در فضا تجربه کنید
| کاربرد: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
فضای کاتیلان چوبی را تغییر دهید ترکیب کامل سبک و جذب صوتی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
یک پناهگاه صوتی با سبک با چوب ایجاد کنید
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |


