همه محصولات
-
فردریکما از این همکاری سپاسگزاریم و منتظر هستیم که در آینده با هم ارزش بیشتری ایجاد کنیم!
کلید واژه ها [ pet acoustic panel for home theater ] همخوانی داشتن 279 محصولات.
پانل های صوتی چوبی MDF با طرح چوبی مدرن ضد صدا با فرنیچر هتل ها استودیوها سالن های ورزشی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل های دیواری آکوستیک PVC Veneer MDF PET Soundproof Slatted Laminated
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
چوبی طبیعی بامبو Accupanel پانل های دیواری آکوستیک مواد ساختمانی عمده فروشی
| برنامه: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل دیواری مدرن PET ضد صدا 3D با اشکال هنری پانل دیواری احساس شده
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| خدمات: | OEM/ODM |
| رنگ: | 36 گزینه |
آپارتمان خانه دکوراسیون چوبی آکوپانل آکوستیک 3D پانل های دیواری برای عایق صوتی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 * 605 میلی متر، اندازه های دیگر |
چوب ضد سر و صدا چوب ضد سر و صدا چوبی دیواری سفارشی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
پانل های داخلی آکوستیک آکوپانیل عایق صوتی دفتر پانل های دیواری چوبی آکوستیک
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
مواد ساختمانی عمده فروشی چوبی طبیعی بامبو اکوپانیل جذب صدا داخلی آکوستیک چوبی پانل های دیواری
| برنامه: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
3 طرفه فنیر چوب لوکس Akupanel ضد صدا چوب Slat پانل های دیواری صوتی
| درخواست: | خانه / اتاق کنفرانس / تئاتر |
|---|---|
| حفاظت از محیط زیست: | درجه E0 |
| اندازه: | 2400 x 605mm/ سفارشی |
تخته های صوتی ضد صدا از فیبر پلی استر
| مواد: | 100% الیاف پلی استر |
|---|---|
| اندازه و شکل: | سفارشی |
| ضخامت: | 9/12 میلی متر، ضخامت دیگر |


